Nieprawidłowy sterownik DirectSound Kod błędu 88780078

Mam jeszcze jedno zapytanie … Czy przed zainstalowaniem tego sterownika a potem directa powinienem usunąć wcześniej zainstalowane sterowniki?czy to nie będzie koniczne? po prostu zaintsaluje kolejny a tamte będą sobie bezużyteczne ale wciąż na komputerze

a ja zrobiłem tak jak pisałeś i nic nie pomogło błąd jak występował tak występuje …

Przed zainstalowaniem sterowników, do których link podałem należy najpierw usunąć poprzednie sterowniki i uruchomić ponowie komputer.

Brzmi skomplikowanie. :expressionless: Dzięki za podpowiedź. Postaram się maksymalnie z niej skorzystać. :slight_smile:

Una , postaram się wytłumaczyć to w miarę prościej.

Najpierw pobierz i zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie pobierz i zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Na końcu zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Tak właśnie trzeba rozmawiać z laikiem. :wink: A już poważnie mówiąc/pisząc - dzięki za pomoc. Twoja odpowiedź + informacja z pierwszej strony od XMan zdziałały cuda. Dźwięk działa. :slight_smile:

Mogli byście pomóc i mi mam ten sam problem a płyta to asus A8N-SLI…Też brak głosu i ten błąd.Z góry dzięki za pomoc!! :frowning:

kamilo505 , najpierw pobierz i zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie pobierz i zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Na końcu zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Mam to samo już caly dzień siedze. Moja płyta Główna to ASUS A8N-E. W ogóle nie wykrywa mi karty dziękowej. Co mam robic?

resza , najpierw pobierz i zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej. Uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej. Uruchom ponownie komputer.

Gdy usłyszysz już dźwięk zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

zrobilem to tyle ze nie sciagnelem sterownikow z neta tlyko z plytki i dalej nie dziala

Zainstalowałeś sterowniki do chipsetu płyty głównej i karty dźwiękowej z płytki dołączonej do płyty głównej i dalej nie działa ? Dziwne :?

W Menadżerze Urządzeń są jakieś żółte znaki zapytania, bądź wykrzykniki ? Jeżeli tak, to w jakich pozycjach ?

Głośniki w ogóle masz włączone ? :lol:

Wtyczka głośników podpięta jest do odpowiedniego gniazda w karcie dźwiękowej ?

START -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka Audio -> w pozycji: Odtwarzanie dźwięku wybierz z rozwijanej listy swoja kartę dźwiękową, Zastosuj i OK.

Jeżeli zakładka Audio będzie nieaktywna, to pobierz i zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej i do karty dźwiękowej ze źródeł, które podałem trzy posty wyżej.

Spróbowałem instalacji sterów chipseta i dzwiekowej z tych zrodel. Dalej lipa. Jak zalatwie sobie windowsa to spróbuje go przeinstalować, może coś da? A moze wiecie jak jescze moglbym rozwiazac ten problem?

A sprawdzałeś tutaj:

Help! !!

Nazwa płyty głównej to: ECS K7S5A ( 5PCI, 1AGP, 1AMR, 2SDR DIMM, 2DDR DIMM, Audio)

Karta dźwiękowa: SiS 7012 Audio Device

Próbowałam instalować różne sterowniki i nic nie pomogło :frowning: już sama nie wiem co jest grane:(

Bardzo proszę o pomoc i w miarę prostą instrukcję obsługi :slight_smile:

Z góry dziękuję za pomoc!

goniaq , pobierz i zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej. Uruchom ponownie komputer.

Na końcu zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

niestety ale w podanym powyżej linku czegoś brakuje ponieważ po wypakowaniu brakuje Setupa :frowning: czy mogłabym prosić o uzupełnienie go…Plis, plis,plis

goniaq , pobierz sterownik do karty dźwiękowej -> STĄD (tym razem z ikoną aplikacji setup.exe :slight_smile: )

Niestety ale po zainstalowaniu tego C-Media dźwięk w dalszym ciągu nie działa :frowning: już nie wiem co robić… Nie mam sił do tego urządzenia! !!