Nieprawidłowy sterownik DirectSound Kod błędu 88780078

Witam, wiem że tematy o takiej nazwie były już zakładane, ponieważ próbuję rozwiązać ten problem od rana i już nie wiem za bardzo co robić, więc założyłem ten temat.

Wczoraj oglądałem film i nagle dźwięk zaczął szumieć(zakłócenia), zrestartowałem komputer i od tej poru dźwięku w komputerze brak(przy próbie słuchania muzyki z winampa wyskakuje komunikat z tytułu tematu). Z informacji które znalazłem w internecie, jasno wynika, iż jest to problem ze sterownikami.

Komputer MSI EX625, Win7 32bit (instalowany rok temu, w sterownikach nie grzebałem nic)

Płyta główna (na podstawie danych z programu CPU-Z, program Everest nie pokazał nazwy płyty głównej, tylko ID):

MSI MS-1674 Ver. 1.000

Chipset: Intel PM45 rev. 07

Southbridge: Intel 82801M (ICH9-M) Rev. 03

Karty dźwiękowej Everest(w zakładce multimedia>dźwięk windows są takie dane: midi-out.0 0001 001B Microsoft GS Wavetable Synth), ani DirectX nie wykrywa, podejrzewam, że może być zintegrowana z płytą główną, jednakże w specyfikacji MSI EX625 ze strony: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-MS … 389.0.html wyczytałem iż karta dźwiękowa w tym modelu to Realtek ALC888, tak więc odinstalowałem stare sterowniki i zainstalowałem nowe ze strony Realteka - nic to nie pomogło. Ponadto przeskanowałem cały system programem “Malwarebytes Anti-Malware” oraz wyczyściłem CC Cleanerem.

Nie wiem czy powinienem przeinstalować sterowniki płyty głównej, nie chcę nic popsuć. Czy może być tak że karta dźwiękowa uległa uszkodzeniu, czy to na pewno sterowniki?

Z góry dziękuję za pomoc.