Nieprawidłowy sterownik DirectSound Kod błędu 88780078

Witam,

Od paru dni nie działa mi dźwięk i nie mogę oglądać żadnych filmów z youtuba. Coś mam ze sterownikami.

Nazwa płyty głównej : Hewlett-Packard HP Compaq 6715b (GB836EA#AKD)

Karta dźwiękowa : Analog Devices AD1981HD @ ATI SB600 - High Definition Audio Controller

 

Co mam zrobić, żeby znów działał mi dźwięk?

Proszę pomóżcie.

Hej,

Jak mam przeinstalować sterowniki?

W panelu sterowania mam dźwięki i urządzenia audio i nie mogę ani ściszyć ani pogłośnić.

 

Teraz jeszcze zauważyłam, że nawet drukować nic nie mogę, więc też pewnie coś jest ze sterownikami od drukarki.

Jak to można naprawić?

Hej,

 

Wchodzisz na stronę producenta ze sterownikami - http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/public/psi/swdHome/?sp4ts.oid=3356624&ac.admitted=1386125380592.876444892.199480143 - wybierasz system, który zainstalowany jest na laptopie; następnie pobierasz sterownik do karty dźwiękowej - powinien mieć nazwę w stylu Sterownik ADI AD1981HD Audio dla Microsoft…. Po ściągnięciu uruchamiasz pliczek - jeśli korzystasz z Windows Vista bądź nowszego systemu, klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz polecenie Uruchom jako administrator - i postępujesz zgodnie z instrukcjami na ekranie. Na koniec restart systemu i wszystko powinno działać. :slight_smile:

Z jakiego systemu korzystasz?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Windows XP

Hej,

Zatem zaczynasz od instalacji sterownika Sterownik wysokiej jakości audio dla Microsoft Universal Audio Architecture (UAA), a następnie instalujesz sterownik ADI SoundMAX High-Definition (HD) Audio Driver for Microsoft Windows XP/2000.

Pozdrawiam,

Dimatheus