Nieprawidłowy tusz do HP

(system) #1

Mam pewien problem z tuszami zakupionymi do HP PSC 1215. Są to pojemniki 56 i 57. Pochodzą z regeneracji jeśli dobrze, się orientuję. I o ile tusz kolorowy ładnie zainstalowany, pięknie drukuję, to po wsadzeniu czarnego pojawia się komunikat , że zainstalowano nieodpowiedni pojemnik. Porównałem go z oryginalnym wkładem HP i nie praktycznie nie ma żadnych różnic. Czy można coś na to poradzić ??

(Zbych ) #2

zapewne pojemnik uszkdzony lub źle styka wyciągnąć kilka razy może zaskoczy jak nie to do wymiany.

(Anonymous Dreams) #3

Miałem to samo, jak kupiłem oryginalny to:

1. Drukarka drukowała bez problemu - i "ładnie"

2. Wydrukowałem 2. razy więcej kartek.

Może, to droższe rozwiązanie, ale mniej nerwów mnie kosztowało.

(Grzesiek82) #4

też miałem takie przykre doświadczenia w hp z napełnianiem albo z zamiennikami. podejrzewam że te chipy moga być uszkodzone. weż jak coś to spirytyusem ale skazonym przejtrzyj je albo letnią wodą

(Pkans) #5

niestety ale drukarki HP to do sobie mają, że rozpoznają czy założono oryginalny pojemnik z tuszem. W niektórych przypadkach, gdy nie chce drukować, wystarczy reset drukarki, w bardziej drastycznych niestety ale używanie tylko oryginalnych pojemników. W biurze mam HP, biurowe urządzenie wielofunikyjne, i też wywaola komunikat że włożono nie oryginalny produkt, ale resecik i drukuje.

(Kozza) #6

Reset ale czego ?? Pojemnika, poprzez zaklejenie odpowiednich styków ??