Nieregolarne restarty komputera

Witam wszystkich.

Kolega poprosil mnie abym sprawdzil co sie dziej z jego komputerem! Problem jest tego typu, ze niregularnie sie restruje wraz z BSOD! Za kazdym razem pokazuje sie inny blad, i tak np : IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, MEMORY_MANAGMENT, KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR itd!! Postawilem nowego oryginalnego windowsa i problem nadal istnial! Przetestowalem RAM memtestem przez jakies 10 godzin i bez bledow!! Uzylem Seatools aby przetestowac dysk twardy i takze bez bledow!! Postanowilem wiec uzyc programow stresujacych, takich jak Intel Burn tool itp! Jednak i tym razem bez bledow, napiecia byly stabilne itd!! Postanowilem ponownie postawic windowsa XP pro!! Tym raze podczas poczatkowej czesci instalacji pokazal sie blad “the file tourw.exe was not copied correctly…” Pomyslalem OK sprobuje ponownie postwaic windowsa! Tym razem pokazalo, ze inny plik nie zosatl poprawnie skopiowany!! Przy trzeciej probie z koleji podczas instalcji urzadzen zaczalem miec problem,gdyz windows odmawial instalcji urzadzen zintegrowanych!! Przy czwartej probie wszytko poszlo ok!! Przez ostanie 3 dni zostwilem komputer w stanie jalowym i dzisiaj rano mialem error typu " Syatem has recovered from a serious error…"! Nawet w BIOSIE wylaczym cash memory for RAM zgodnie z zaleceniami Microsoftu!!Przelozylem RAM na inne wejscie, poodlaczalem dyskitke i napedy itd!! A tu prosze z samego rana BSOD!! Pomozcie prosze bo brakuje mi juz pomyslow!! CO jeszcze moge zrobic?

Plyta glowna BIOSTAR NF4ST-A9

AMD ATHLON 3500+ , 2.2GHz

1GB RAM ale nie pamietam producenta

ZASILACZ 400W

250 HDD ale nie pamietam producenta

GRAFIKA ASUS

SOUND BLASTER X-FI EXTREME AUDIO

DVD -ASUS

POMOCY!!

Z gory dzieki

P.S Sorry za brak polskich znakow ale mam zablokowana polska klawiature :frowning:

Sprawdź dysk na badblocki. Np. programem HD Tune.

Uzylem SEATOOL i jeszcze CHKDSK!! ale sprawdze bo na pewno nie zaszkodzi :slight_smile: