Nieregulaminowy podpis

Witam.

Poruszyła mnie pewna sprawa na forum dotycząca podpisów. Otóż nie raz i nie dwa widywałem na naszym forum podpisy użytkowników z kilkoma grafikami i opisami sprzętu. Oczywiście nie mam nic przeciwko, ale przytoczmy cytat z regulaminu:

Chciałem umieścić podpis z “jedną grafiką” i opisem sprzętu, lecz za każdym razem dostawałem wiadomość, że mój podpis ma większą wagę niż 10KB. Nie wiedziałem jak sprawdzić wagę grafiki stąd te wiadomości i prośby o zmianę. Więc jeżeli ja mając jedną grafikę już przekraczam limit wagi to co mówić o innych userach mających dwie czy trzy grafiki w podpisie. Nie rozumiem tego więc rozpoczynam ten wątek. Mówiąc skrótem ja nie mogę mieć w podpisie jednej grafiki, a inni mają ich nawet kilka. Jakie macie sugestie na ten temat?

PS: Mam nadzieję że warna za ten wątek nie dostanę.

Zgłaszaj takie podpisy moderatorom.

Staramy się je wyłapywać ale czasami ktoś może przemknąć niezauważony.

Mnie też XXXXX , bo mój userbar przekroczył regulaminowe limity o 6 kilobajtów. Też nie raz spotkałem się z tym, że niektórzy są ponad regulaminem, ale nie będę płakać z powodu podpisu. Faktem jest, że sprawa jest dość sporna w wielu kwestiach.

--------------------

Proszę pohamować język

Asterisk

Dobrze, ale dlaczego nie mogę wstawić choć jednej grafiki? Np z tej strony: http://userbars.pl/

Dlatego, że zajmują więcej niż 10 KB - proste.

A konkretniej ?

Oczekujesz nicków? Nie uczę się ich na pamięć, ale obiecuję od tej pory sprzedawać wszystkich, którzy mają grafikę większą choćby o 1 piksel lub 1 KB niż jest to ustanowione w regulaminie :smiley:

Gorgoroth , Sprzedawać nie musisz bo nic nie kupujemy ale jeżeli widzisz na forum coś co jest Twoim zdaniem niezgodne z regulaminem to zawsze możesz zgłosić ten fakt do moderacji najlepiej używając przycisku zgłoszenia posta.

Sprzedawać w sensie donosić. Nie miałem również na myśli gratyfikacji za owe donoszenie - żeby była jasność.