Nieścisłość w opisie komunikatora AQQ 2.0

daj swoj numer aqq pogadamy i zobaczymy :smiley:

ehhh =D> fiesta daj se spokój znow udzielasz sie w temacie w ktorym niemasz zielonego pojęcia #-o

kolega pyta o zmiane opisu programu :wink: nie o to kto co używa i co komu pasuje …

Nie znasz historii postów kolegi związanych z AQQ (a prowadzi odwieczną krucjatę na rzecz owego) więc prosze nie wtrącaj się pomiędzy wódkę a zakąskę.

Wybacz, ale nie jestem masochistą (i wcale tu nie chodzi o komunikator).

:lol:

Pokaż mi stronniczość redakcji w którymkolwiek miejscu opisu (bo ja jej nie widzę), i wtedy zabieraj głos w dyskusji, bo w innym przypadku normalnie otujesz :stuck_out_tongue:

Gdyby AQQ było stabilniejsze niż GG (bo o dziwo nie jest - sypie błędami, GG używam od niedawna i nie spotkałem jeszcze żadnego błędu), używałbym go :slight_smile:

Ale jaka historia postów? Tutaj liczą się posty umieszczone w tymże temacie, a nie wszystkie, jakie napisałem. Powtarzam kolejny raz: w tym temacie niczego nie reklamuję!

Kpc21 - szkoda, że nie zgłosiłeś problemów na oficjalnym forum AQQ. Z pewnością otrzymałbyś pełną pomoc techniczną…

PS. I proszę nie pisać tu nie na temat. Oczekuję wyłącznie odpowiedzi na moje pytanie, bez zbędnych dyskusji.

Przyłączam się do pytania.

@fiesta, czy VPN powiedział w tym temacie, że AQQ to jedyny słuszny komunikator? Zadał tylko pytanie, a Ty oczywiście musiałeś przyczepić się do nie wiadomo czego, mądralo.

@shotgun vel mądralo, pytanie było skutkiem braku reakcji redakcji na propozycję zmiany opisu programu na vortalu (redakcja nie ma takowego obowiązku). A to nie kto inny jak VPN przyczepił się do słów w opisie:

Które niczym złym nie są, a wręcz dobrze świadczą o autorach programu. Więc nie wiem o co ta batalia ???

A po co ta dyskusja?

Niestety żaden program nie jest pozbawiony błędów, więc taki zapis nie ma pokrycia w rzeczywistości. Oprócz tego zdania są jeszcze inne drobne błędy. Ale nie o to pytam w tym temacie! Pytam jaka jest prawidłowa ścieżka zgłaszania błędów w opisach programów, nie tylko AQQ. Może się komuś przyda. A że moja sprawa dotyczy AQQ, dlatego napisałem w takim, a nie innym temacie.

Mail do redakcji.

Który wysłałem i pozostał bez jakiejkolwiek reakcji.

Rzeczywiście mail nam umknął, zgadzam się też, że “face lifting” opisu był celowy, opis więc jest poprawiony :slight_smile:

Dziękuję.