Nieśmiertelnośc w Half-Life 2: Lost Coast?

Uruchomiłem grę, poszwędałem się trochę po okolicy, pogadałem z dziadkiem i ruszyłem po schodach do góry. Widząc dwóch przeciwników, przygotowałem się do walki, ale ku mojemu zdziwieniu, mimo kilogramów władowanej we mnie amunicji nie uroniłem ani kropli krwi a stan mojego zdrowia cały czas wynosił 100%. Czy to normalne w tej grze? W wodzie zjadały mnie robale, więc w pełni nieśmiertelny nie jestem… Czy to, że przeciwnicy nic mi nie robią jest normalne w tej grze, czy też doświadczyłem jakiegoś błędu? Gra została pobrana ze Steam po zainstalowaniu Orange Box.

Kody do HL2

Nie wiem, czy wyraziłem się jasno… Nie włączałem żadnych kodów i NIE CHCĘ być nieśmiertelny. Przeciwnicy po prostu nie wyrządzają mi krzywdy. Dlaczego?

Musiałyś sie popytać tych całych przeciwników czy czasem nie strzelają ślepakami,ja tak miałem ale no poszłem zagadałem z chłopakami no i doszliśmy do wniosku że zmienią broń na palną,a z tymi robalami nawet nie ma co dyskutowac,raz jak grałem to jeden z nich wkręcał mi że jest robotem a jego wujek jest gorylem w pobliszym sklepie z ciuchami.Dr Freeman PoZdro :stuck_out_tongue:

:slight_smile: Z robalami nie gadałem, z przeciwnikami próbowałem, ale nadal strzelają jak najęci nie robiąc mi krzywdy. Tak, czy inaczej, problem nadal nierozwiązany…

nie no tak na serrio to bardzo dziwna sprawa,i nie wiem jak mam pomuc :? ale w żadnej grze nie jest to możliwe,bo wkoncu co to za przyjemność z gry.

PozDrÓwKi Z BetOnoWEj JunGli

Ja też nie wiem, co jest grane, ale znalazłem podobny post na innym forum i tam też nie znaleziono odpowiedzi. Ponadto widziałem na YouTube filmik z przechodzenia poziomu (taka jakby wideo-solucja) i tam też graczowi życie nie ubywało…

Może za bardzo się przejmuję, ale w licencji Steam jest napisane, że cheatowanie gry powoduje zablokowanie całego konta. Mam nadzieję, że chodzi tylko o rozgrywki sieciowe. Tak czy inaczej nic nie cheatowałem i nie chciałbym, by moje konto Steam zostało zablokowane, bo tydzień temu wydałem 140 zł na Orange Box i głupio byłoby w gry z tego zestawu nie pograć z powodu bana na Steam…