Niespodziewany restart Maca

Witam wszystkich po długiej nieobecności :slight_smile:

Pomyślałem, ze uderza do Was tutaj jako, ze zawsze udawało mi tutaj uzyskać badz rozwiązać swój problem. Support Apple, nie bardzo daje rade z podaniem przyczyny problemu, odsyla mnie do serwisu (z racji czasów jakie mamy i miejsca zamieszkania na razie nie mogę skorzystać z tej opcji).
Ponad dwa lata temu dokonałem dwóch MacBookow Pro, ta sama konfiguracja. Ten który ma problemy czasem wykorzystywany jest do sklejania filmików i prostych grafik (iMovie etc) nic szczególnie wyszukanego.
Problem: raz na jakiś czas (czasem dzień, czasem dwa, czasem tydzień w najlepszym wypadku miesiąc) laptop zamarza i po czasie restartuje sie. Raz zdarzyło sie dwukrotnie w ciagu 5 minut przy obróbce zdjęcia (malutka grafika, waga pliku bardzo mala).

Niedawno zdecydowałem sie na nowa instalacje systemu z usunięciem wszystkiego. Komputer od 3 dni nie zamarza, raz tylko pojawił sie restart po “obudzeniu” bez wcześniejszego uśpienia maca i zamknięcia pokrywy.
Komunikat błędu jest dokładnie taki sam jak ostatni przed reinstalacja systemu. panic.pdf (21,9 KB)

Opis Maca:
System: Catalina 10.15.4
13-inch, 2018, Four Thunderbolt 3 Ports
2,3 GHz Quad-Core Intel Core i5
8 GB 2133 MHz LPDDR3
Intel Iris Plus Graphics 655 1536 MB

Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.