Niestabilna neostrada

Problem taki, że strony wolniej się wczytują niż dajmy na to miesiąc temu. Pasek postępu idzie prawie do końca, “zastanawia się” i dopiero strona się wczytuje jednak kawałek po kawałku, grafika na dp długo się ładuje (żółte tło). Tak samo w grach. Można chwilę pograć lecz co chwilę skacze ping z ok 70 do ponad 800. Czy to może być wina operatora? zwłaszcza po tym co przeczytałem tu:CZYTAJ

Neostrada nie zniknie tylko zmieni nazwę a po drugie dzwoniłeś do nich?Skanowałeś kompa czy nie ma virków?

Bez przesady ;p po prostu robią coś na łączach :] a jaką masz prędkość??

Najlepiej za tydzień jeżeli nic się nie zmieni zadzwoń do nich i się spytaj o co kaman.

Mam 512. Skanowałem system. Myślę że jak zmieniają nazwę, teraz jest neostrada i orange osobno do kupienia, to mają starych klientów w #####. Próbowałem robić optymalizację internetu ale nic nie pomaga:/ Nadal nierówno chodzi.

Hmm… 512 to zawsze będzie muliło ;p chyba że zrobią jakąś SUPER przeglądarkę :] Zadzwoń do nich :]

Nie gadaj, nie mam 512 od roku więc wiem jak było, strony w ff3.0 się wczytywały od razu (ok 2s z stoperem w ręku), pingi w grach były lepsze bo w okolicach 25-40 a teraz 80-120:/

A mieszkasz na osiedlu jakimś??

Zmierz prędkość: http://speedtest.net

Łączysz się przez zwykły modem czy może router, livebox?

Mierzyłem już prędkość na tej stronie i jak mierzy to prędkość downloadu rośnie, nagle spada i gwałtownie rośnie, spada i tak w kółko, a pod sam koniec pokazuje ok 512 czyli tyle co mam w umowie, jednak po środku strasznie się waha:/ Mam router (wiem że zawyża on latencje bo wszystko musi przez niego przejść[w sumie przez modem też musi] ale wcześniej było lepiej na routerze a teraz prędkość się waha).