Niestabilny Windows XP

Witam wszystkich.

Od pewnego czasu mam problem z systemem, nie jest stabilny i czasem sie zachowuje co najmniej dziwnie. Przy wlaczeniu komputera wydaje dziwne pikanie, czasem strona sie otwiera bardzo dlugo lub otwiera sie tych stron kilkadziesiat na raz. Czasem w ogole nie moge otworzyc zadnej strony i wtedy na pulpicie widze migajacy kursor. Przywracanie systemu nic nie dalo jak rowniez i format dysku. Slyszalem ze moze brakowac jakies sterownikow. Ale jakich…? System mam zainstalowany Windows XP Professional + serwispack2

Komputer COMPAG DESKPRO

Plyta glowna Compag 0688h

Procesor Intel Pentium III 230 MHz

Moze ktos mial podobny problem. Z gory dziekuje za pomoc.

Przez jaki okres czasu było dobrze?

Procesor też nie jest zbyt szybki jak na taki system. :wink: Ile ramu?

Co do sterowników - sterowniki do płyty głównej.

A ile ramu :?:

podaj rozseżony konfig kompa

Złączono Posta : 05.08.2007 (Nie) 12:15

słabizna dla mnie bo za słaby komp na ten system

To pikanie to z głośnika systemowego? Podaj ilość piknieć i najlepiej w formie

sygnał krótki . sygnał długi -

Przeskanuj system programem Ad-aware i Spybot - Search & Destroy

tyle na początek

Ten komp nie uciągnie XP PRO. Możesz mieć 9x.

RAM 256

Problemy sie zaczely od jakiegos tygodnia, do tej pory wszystko bylo OK.

Pikanie krotkie i przestaje pikac gdy wciskam klawisz F8, wtedy wciskam nastepny klawisz F1 i dopiero laduje sie system.

A co do sterownikow do plyty glownej, skad je sciagnac ? Wchodzilem na strone producenta, ale niestety jest po angielsku. A ja z Angelskim jestem troche na baker. :slight_smile:

No właśnie przejrzyj dobrze ten moment kiedy to robisz. Przeważnie tak jest że zanim wciśniesz klawisz F1 komputer wyświetla komunikat o części która może niedziałać. Często jest to floopydisc czyli stacja dykietek którą najpewinej trzeba podłączyć jeszcze raz. Ale może to być inna część która powoduje u ciebie taką sytuację, sprawdź dobrze powodzenia !