Niestniejący dysk?

mam problem

tworzyłem partcyje partitiion magic i zmieniałem litery dysku

wszytko jest tak jak chciałem tylko, że pojawila mi sie dodatkowo partycja z o rozmiarze o kb, partition magic jej nie widzi natomiast jest w oknie moj komputer i nie moge sie jej pozbyc, jak klikam na nia to brak dostepu ale chcę sformatowac to pokazuje ze ma romizar 74,5 gb tak jak caly duysk laptopa

normalnie pokazuje ze to pliki typa raw

o co chodzi w tym wszytskim i jak rozwiazac ten problem?

Ja też kiedyś sobie namieszałem tym programem przez przypadek (albo głupotę :stuck_out_tongue: ) Jedyne co pozostaje to albo ukryć dysk (partycję) w tym celu polecam Tweak UI, i “żyć” z tym do najbliższego formatowania i stawiania systemu albo możesz spróbować jeszcze sformatować tę partycję za pomocą dyskietki startowej z fdisk’iem.

Nic więcej nie potrafię poradzić.

Pozdrawiam

sprubuj start --> panel sterowania --> Narzędzia administracyjne --> Zarządzanie komputerem --> i tu wybierasz ( zarządzanie dyskami ) i prawoklik na dysku i sprubój opcję usuń dysk logiczny. Może pomoże

zarządzaniem dysku nie usniesz partycji, tam jedynie możesz sformatować, może to zrobić za pomocą softu zewnetrznego lub konsoli odzyskiwania i komenda:

i sprawdz z pod windowsa, wiersz poleceń, start-> uruchom->CMD

kuuurde, formatowanie zdecydowanie odradzam, nie moge teraz w ogole kompa wlaczyc bo nie ma jakiegos plijku- cgyba ndsl

probuje stawiac windowsa recovery z plyt akle iwdze ze jakos dlugo idzie, podsumowujac

jak zrobic zeby bo instalacji byly partycje i dysk recovery tez zachowany ale przesuniety np i zeby mial litere z

widze ze nie stosujesz się do mojej podpowiedzi :frowning:

De Niro chetnie bym to zorbil ale juz po formacie to napisales, zle bede pamietal to na przyszlosc gdybym miall takie problem, a konsole odzyskiwania to ta z windowsa czy ta co mam z laptopa? bo mam hp recovery