Nieszczęsna karta tv

Mam problem z kartą tv.Ona jest nowa Pixel View Play TV Pro. Sygnał idzie z kablówki(antena tv:)). Gdy włączam program, który był na płycie w zestawie - PixelView Station V5.23 TV - wszystko jest ok, programy telewizyjne wyświetla poprawnie, lecz jak oglądam jakąś stacje, np. TVP 1 (nie przełączając na inną) ponad 10 min. to gdy wyłączę i ponownie włączę ten program(PixelView Station V5.23 TV) pokazuje się niebieskie tło - znikają wszystkie zapamiętane programy!! W czym tkwi problem,moze inne sterowniki, albo inny program do odtwarzania?!

Przejrzałem na forum archiwa nie tylko na dobreprogramy.pl i nie znalazłem niczego podobnego.

Mógłby mi ktoś pomóc?! Za co z góry serdecznie dziękuję !!

Cześć!

Mam tą samą kartę.Może zacznijmy od tego,że przeinstalujesz sobie wersję programu z obecnej na PixelView Station v5.19-9X TV,powinieneś mieć ją na płytce. Powiedz jaki masz system operacyjny. Jeśli to nie pomoże to będziemy dalej kombinować.

Nara

Hej!!

Mam xp.Przeinstalowałem na ten program co mówiłeś.I lipa.Bez zmian.Coś jest nie tak.Jak mozesz to zgadajmy się na gg-8920704.Z góry dzieki Narazie

Witam ,podepnę się pod temacik mam taką samą kartę ,wiem że zabytek ale na inną mnie nie stać :stuck_out_tongue: a tą dostałem po kumplu w spadku :slight_smile:

mam ową kartę PixelView Station V5.19-9X TV jadę na XP z Service Packiem 3, w sumie to wszystko działa cacy dźwięk ,obraz , jadę na antenie :D,a problemik mam taki że …

za każdym razem jak włączam PixelView program odpala mi się w rozdzielczości 320x240 ,i mimo tego że przestawiam na 640x480 po wyłączeniu programu i ponownym odpaleniu znowu jest 320x240 niby nic ale wnerwia mnie to jebęt…e

wiecie jak poprzestawiać ten progs żeby rozdziałka po uruchomieniu zawsze była na 640x480 ???