Nieszczesny kabel USB

Mam prosbe mozecie mi wytlumaczyc krok po kroku skad mam wziasc zakladke do program float’s mobile agent. Skad mam wziasc sterowniki, bo juz chyba probowalam wszystkiego i nic. Normalnie jestem zalamana :(. Bardzo prosze o odp. POZDRAWIAM

Jaki kabel ?? Jaki telefon ??

Telefon K500i,kabel best

Ja osobiście nie polecam tego programu ponieważ miałem szczescie jezeli sie połączył. ja uzywam program my phone explorer i jest naprawde dobry! i też do SE

Moze powiem tak :/, bo juz nie mam sil :(. Zainstalowalam sobie program float’s mobile agent i mi on nie dziala po prostu nie widzi mojego telefonu. dodaje sprzet to wychodza jakies bledu nie wiem co sie dzieje. jeszcze sprobuje sciagnac sobie File Manager z tego comi wiadomo to jest sterownik, ale cos czuje ze nie bedzie i tak mi dzialac :(:(:(. Prosze dajcie mi jakies wskazowki na to zeby w koncu ten kabel dal jakies oznaki zycie :confused:

Polecam MOBILedit! - http://www.mobiledit.com/downloads.asp

Normalnie nic nie daje, jakies bledy wychodza bo nie widzi komputer mojego kabla :/. Zainstalowalam chyba juz wszystko wiec chyba nic wiecej nie trzeba. Mam float’s mobile agent, file manager.Cos jeszce potrzeba do tego?

float’s mobile agent musisz pozmieniać: po uruchomieniu programu ustawić: w “Tools” następnie “Options” odpowiedni port com w „Setap Port Setap „ tak jak jest podłączony kabel , następnie podłączyć tel. i nacisnąć w lewym górnym rogu taki mały telefonik „connect” .

Pwenie nie masz sterowników do emulowania wirtualnego portu COM, który trzeba ustawić we wszystkich tego typu programach, więc zapodam całą paczkę na wyslijto.pl. Najpierw USB ARK MIKRO i później MyPhoneExplorer i w opcjach ustaw wirtualny port(nie zapomniej o resecie komputera po instalacji sterownika)

http://s003.wyslijto.pl/?file_id=48389489452977543118

Zainstalowalam ten program my phone explorer i nic. Nie powiem znalazl mi cala zawartosc mojego telefonu ale jak chce sobie sciagnac z komy zdjecia na kompa to sie w polowie zacina :/, caly czas jest laczenie optymalne:/. Normalnie kicha. Pomozcie.