Nieszczęsny T-Rex w Tomb Raider Anniversary

Już nawet nie prosze, ale błagam, żeby ktoś mi pomógł :frowning: :frowning: :frowning: Grę kupiłam chyba z rok temu, pograłam z pół godziny i już się zacięłam. Nigdy nie miałam takiego problemu z tymi większymi potworami, TR Legend przeszłam bardzo szybko.

Ale tego dinozaura nie moge, nawet do połowy jego życ nie zjade a już umieram. Mam tylko 2 małe apteczki. To w ogóle możliwe go z taką ilością pokonac? Od razu mówie, że nie wiem o co chodzi z tym naprowadzaniem go na kolce. Naprowadzam a i tak odejmuje mu tak samo śmiesznie mało życ. Tą niecałą połowe życ odejmuje mu w 15 minut! Ręka mnie boli dosłownie (gram na ps2). Próbowałam już chyba z 500 razy i bardzo mnie to już frustruje bo chciałabym grac dalej, ale naprawde, musiałabym miec ze 100 apteczek żeby go pokonac.

Jak Wam się udało??

Błagam o jakieś wskazówki!!

Z poważaniem, Annqq

Tutaj jest poradnik z opisaną walką, może coś Ci pomoże:

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=652&PART=90&PAGE=1

trex.th.jpg

Dzięki za odzew i próbę pomocy! :smiley:

Niestety ten poradnik to ja już od góry do dołu przeczytałam. Nie pisałabym tu tak desperacko inaczej:P

Błaagam, jak ktoś to przeszedł, niech się ze mną podzieli swoim sposobem bo ja wysiadam… :frowning:

Jeśli jeszcze szukasz pomocy to może pomoże Ci ten filmik, walka z interesującym Cie przeciwnikiem zaczyna się mniej więcej od 7:30min

http://www.gameanyone.com/video/108874

Ogromnie Ci dziękuje! Oglądając tem filimik zauważyłam, że u mnie nawet się nie pojawiała ta więkasza czerwona obręcz z tym charakterystycznym “klik”. Zaczęłam grac tak jak na filmiku, i wychodzi mi już o wiele lepiej, najważniejsze, że wiem już jak. Teraz to już kwestia czasu i wreszcie go pokonam :wink:

Bardzo, bardzo dziękuje! !!