Nietypowy problem z mikrofonem przez Virtual DJ 7 z asio4all

A więc najpierw opis sprzętu:

  • Virtual DJ 7 Pro

  • asio4all

  • mikrofon z kamerką (nie słuchawki) (Webcam C110)

Zobaczyłem chyba wszystkie posty o Virtual Dj i mikrofonem i odkryłem, że mój problem jest inny od wszystkich. Chodzi o to, że w VDJ przy ustawieniach w config (normalnie: inputs:microphone outpust:single output i sound card:asio driver ) po wciśnięciu Apply powinno wszystko działać a niestety nie. W mikro powinna zaświecić się lampeczka co oznacza że jest mikro włączone. Aby włączyć w asio4all muszę przestawić znaczek włączenia na mikro. Wtedy biorę Apply i mikro chodzi, lecz wyłącza się w asio karta dźwiękowa. W radiu wszyscy słyszą muzyke a ja nie. Mogę coś powiedzieć i wtedy zmienić znak na karte dźwiękową i Appy abym słyszał muzę, przez co wyłącza się mikro, ale lepiej mówić i słyszeć muzykę skoro mam audycję na radiu. Chodzi o to jak zrobić aby micro był włączony (włączany i wyłączany np. przez przycisk w vdj 7) i karta dźwiękowa muzyka grała.

Od razu mówię, że jak w asio4all włączę i karte i micro to i tak micro chodzi ale nie wychwytuje dźwięków i wychodzi na to samo jakby był wyłączony.

Proszę o pomoc, to naprawdę dziwny przypadek.

Dodane 24.05.2013 (Pt) 22:06

Zrobiłęm innym sposobem mikro temat zamkniety.

Cześć,

Podzieliłbyś się sposobem-kiedyś może się komuś przydać :slight_smile:

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd