Nietypowy problem z programem NERO

Witam.

Mam bardzo nie typowy problem.Otóż jestem z 2 tygodnie po reinstalce.I postanowiłem sobie wgrać NERO poniewaz był mi potrzebny.Zaznaczam ze oprogramowanie jest legalne gdyż dostałem je razem z nagrywarka.No i podczas instalacjii resetuje mi sie komputer :o próbowałem instalować po raz kolejny ale nadal to samo.Za każdym razem komputer resteuje sie gdy instalator wgrywa folder WMPBURN.Próbowałem pozyczyc sobie od kolegi Nero ale i na nim dzieje sie to samo.Próbowałem instalowac różne wersje począwszy od NERO 6 aż do Nero 7.5 przy każdej instalacji komp zalicza zwieche na WMPBURN.Nie wiem czym to jest spowodowae.Może miał ktoś już taki problem ?Zaznaczam ze nie jest to raczej kłopot z moim kompem bo wszystkie inne aplikacje (gry i programy) działają prawidło.

Z góry dziękuje za odpowiedż i pozdrawiam.

Wylacz automatyczne restartowanie komputera w przypadku bledu i kiedy pojawi sie blue screen zapisz kod bledu i co powoduje ten blad.


popraw błędy - na forum piszemy po polsku.

monczkin.

Złączono Posta : 10.03.2007 (Sob) 23:49

A propos bledow to przepraszam ale nie mam polskiej klawiatury.

Miałem podobną sytuację z Nero 7.5. Problem ustąpił po wgraniu DirectX 9.0c. Nie twierdzę że to pomoże w Twoim przypadku, bo pewnie direct’a masz, ale spróbuj go zaktualizować. Może to coś da. Pozdrawiam.

W przypadku braku sp2, bo w nim juz jest dx9.0c.

Jak nie ma dodatku sp2 to już ma przyczynę.

Dodatek Sp2 mam.A pozatym Direct-a mam najnowszego.

Wyłączyłem automatyczne restetowanie sie komputeraz podczas błędu i zrobiłem zdjęcie BSOD :D(zdjęcie robione k700i ale myśle ze sie jako taki rozczytacie :slight_smile:

b42b41d044718df9m.jpg

EDIT:nikt nie wie co z tym zrobic ??

Daj jeszcze zrzut z Debugging Tools for Windows i pliki minidump