Nieudana aktualizacja OpenOffice 3.1

Witam. Posiadałem Open Office który wykrył aktualizacje. Została ona pobrana jednak przy deinstalacji poprzedniej wersji wystąpił błąd. Teraz OpenOffice nie da się uruchomić bo nie można znaleźć pliku ani nie można odinstalować ani zainstalować innej wersji bo… 25qqgig.jpg

Co z tym zrobić? Może jakoś usunąć pliki oo3.1 i wyrzucić go z rejestru?

Odinstaluj poprzednią wersję, oczyść rejestr (możesz do tego celu użyć RegCleaner’a) i zainstaluj ponownie pakiet.

Sam bym na to nie wpadł… :stuck_out_tongue:

Taki sam komunikat widać przy deinstalacji - próbowałem tego.

Spróbuj Przywracania systemu ( start > programy > akcesoria > narzędzia systemowe > przywracanie systemu)

To chyba nie pomaga… A jak mogę wyrzucić program z rejestru?

Spróbuj jeszcze ctrl + shift + esc, tam zakładka procesy i zakańczasz każdy proces powiązany z open Officem. tedy spróbuj odinstalować/

Nie mogę tu znaleźć żadnego procesu open office… 0_o

One mogą nazywać się inaczej. a rozszerzyłeś okno? w opisie procesu często jest od czego tak aplikacja. Gdyby przetłumaczyć ten komunikat na polski, to on cie prosi abyś zamknął działające procesy OpenOffice, jakie nie wiem ,sam korzystam MS Office.

Jeśli to nie pomoże to zostaje ci tryb awaryjny windowsa visty. (F8, przed pokazaniem się “paska” ładującego windows) , i tam go odinstalować.

Wiem co ten komunikat oznacza dlatego szukałem już procesów openoffice. Wrzucę tu moją listę procesów możecie sami popatrzeć. Nie wiem jak się nazywają procesy tego programu ale już patrzyłem i nic nie znalazłem. Tryb awaryjny to jeszcze nic strasznego więc spróbuję tego za godzinę jak skończę wysyłać nagrania.

2aiogo0.jpg

29d8tax.jpg

Dodane 19.08.2009 (Śr) 12:48

w trybie awaryjnym nie mogę deinstalować aplikacji ponieważ “instalator windows nie działa poprawnie” - to się pojawia przy każdym programie m. in. Opera, Gadu-Gadu. A w normalnej pracy systemu nadal to samo.

Znam już odpowiedz na twoje pytanie.

Rozwiązanie jest proste:

Uruchamiasz openoffice

z menu wybierasz narzędzia i opcje

w opcjach szukasz zaptaszkowanego uruchamiaj ze startem windows , czy coś w tym stylu, odznaczasz to i zamykasz open office

następnie ponownie uruchamiasz komputer.

Po restarcie możesz już usuwać , aktualizować itp.