Nieudana instalacja sterownikow

Witam,

jestem posiadaczem płyty głównej Asus A7N8X-X i mam problem. Niby mam USB 2.0 ale prędkość jest jak w USB 1.1.

Myślałem, że to wina sterowników płyty głównej więc pobrałem nowe, ale jak próbowałem je zainstalować to wyskakuje znaczek Nvidii, coś się ładuje, a następnie wyłącza się instalacja.

I tak ciągle…

Pobierałem stery z różnych lokalizacji, ale zawsze instalacja się wyłączała (bez wyświetlenia jakiegoś błędu) za nim wogle coś się zainstalowało.

Ktoś może wie jak sobie z tym poradzić?

Pozdrawiam Kamil

Uruchom menadżer urządzeń i sprawdź czy są w nim widoczne jakieś “kolorowe znaczki”.

Menu “Start” - Uruchom - wpisz “devmgmt.msc”

W jakiej sytuacji stwierdziłeś niską prędkość USB?

Wykrzyknik jest tylko przy “Port gier dla Creative”.

Prędkość porównałem, gdy kopiowałem pliki na moim kompie i na innym (też z USB 2.0), i na tym drugim kompie prędkość była tak 2x większa…

Różnica teoretyczna prędkości między 1,1 a 2,0 to nawet 40 razy a nie 2 razy jak Ty twierdzisz! :wink:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Usb#Typy_i … ko.C5.9Bci

Dużym spowalniaczem może być zaśmiecona i pofragmentowana partycja na którą kopiowałeś pliki.

Wyczyść partycję ze zbytecznych plików i ją zdefragmentuj nawet systemowym programem do defragmentacji.

Możesz mi napisać jak zainstalować te stery do płyty głównej?

Jaki masz system operacyjny? Jakie i skąd pobrane sterowniki próbujesz instalować?

Windows XP Professional.

Próbuje zainstalować sterowniki do płyty głównej.