Nieudana Rejestracja Karty SIM - Nokia N73ME

Witam, już od kilku tygodni raz na jakiś czas wyskakuje mi komunikat “Nieudana rejestracja Karty SIM”. Dlaczego?? Co to może oznaczać?? Gdy kiedyś mi telefon spadł na miękkie z naprawdę nie wielkiej odległości, wtedy mi to 1 raz wyskoczyło. Myślałem, że karta się wysunęła, lub coś innego. Wyłączyłem fona, włożyłem kartę jeszcze raz lecz po włączeniu kilka razy znów komunikat. W miejscu gdzie przebywam jest straszny zasięg, w domu max 2 kreski i to też tylko w jednym miejscu. Z tego co czytałem to problemy te występują w kartach od Plus’a i ową posiadam bo z 36i6. Niestety nie mam za bardzo możliwości włożenia innej karty, lecz owa karta jest sprawna (bo później bądź wcześniej działa(ła) i nie było problemów), nie mam debetu, konto ważne do końca lipca, a telefon nie jest kradziony. Jakieś sugestie ??

Zazwyczaj taki komunikat występuje kiedy karta sim zostanie zablokowana, np. straci ważność. Nie masz możliwości włożenia karty do innego telefonu, aby sprawdzić czy też problem będzie występował? Możesz też zadzwonić do BOK plusa i ich zapytać.

Ja miałem kilka dni temu to samo. Nastąpiło to po doładowaniu konta kwotą 10 złotych. Następnie wybrałem się do salonu plusa i okazało się, że w systemie im się coś pochrzaniło. Następnie po podaniu odpowiednich danych został zgłoszony błąd, po czym poradzili mi załadować konto taką kwotą, jaka została określona w umowie na Mix.

Wczoraj wieczorem włożylem kartę od Ery i ku zdziwieniu pojawił się owy komunikat, lecz po chwili zasięg już był

Z tego co piszesz to wina telefonu, skoro na karcie Ery pojawiło się to samo. Może spróbuj delikatnie przeczyścić styki przy karcie sim, lub skorzystaj z gwarancji.