Nieudana rejestracja Karty SIM

Mam nowy telefon i przez jakis czas wszystko było oki (KARTA SIM TEZ JEST NOWA) a po jakims czasi zaczeło wyskakiwac mi (temat u gory) PRZEZ TO NIE moge nigdzie dzwonic smsow pisac NIE MA w ogóle//ort ZASIEGU a karta sim łaczy sie z telefonem bo w nim pokazuja mi sie moje kontakty I SMSY KTORE BYŁY ZAPISANE NA KARCIE (KARTA SIM W INNYM TELEFONIE DZIAŁA NORMALNIE) POMOCY!! to bardzo pilne

jaki to telefon?tez tak kiedys miałem podaj modele telefonu.

Jeśli telefon posiadał lub posiada simlocka na PLUS-a to jedynym wyjasnieniem takiego zjawiska będzie blokada przez operatora…czynność te wykonuje się w momencie zgłoszenia kradzieży telefonu. Podaj dokładny model telefonu oraz z jakiej korzystasz sieci, a także w jakiej sieci “pracował” telefon. To co napisałem to przypuszczenia, być może sprawa nie jest aż tak poważna.

prawdo podobnie masz kradziony telefon! :x :x :x :x :x :x :x :x :x

telefon to nokia 6030 i ten telefon ZNALAZŁEM ale nie ukradłem !!

Złączono Posta : 25.02.2006 (Sob) 13:14

telefon pracował w sieci plus bo karta była w nim Z PLUSA I JA TEZ UZYWAM TEGO TELEFONU W PLUSIE

Mam podobny problem …tylko ,że mój telefon był kupowany w salonie to nokia 3100 …nagle dziś włączając telefon ujrzałam ,niudana rejestracja karty sim "i ■■■■…co robić …czym może to być spowodowane…w sumie to 3 miesiące konta nie ładowałam da się to odzyskać czy można karte wyrzucić do śmieci =(??

kutar

Chwila, chwila :!:

Brat miał podobny problem z kartą. Posiada kartę w sieci Plus GSM (Mix Plus). Wkłada karte do dowolnego telefonu i pokazuje się ten sam monit. Myślał, że jest uszkodzona karta. Nie mógł doładować konta nawet (dosłownie nic). Poszedł do salonu Plusa i został poinformowany, że karta została zablokowana, ponieważ nie zasilil konta na czas (Mix Plus’a). Może ty też posiadasz kartę Mix Plusa i może też Ci zablokowali… Idź do salonu i się zapytaj.

Złączono Posta : 07.11.2006 (Wto) 22:43

linaa06

NAPEWNO MASZ TO SAMO CO MÓJ BRAT !!

Wizyta w salonie Plusa i zobaczysz że nie będziesz miał już problemu.

Co do IMEI to są programy do flashowania i tam można wpisać inny imei i to by chyba pomogło. Wiem bo robiłem starą nokię i wgrywałem do niej nowsze oprogramowanie i też trzeba było podac imei. Podałem mu oczywiście taki jak był na opakowaniu, ale mogłem podac jaki kolwiek. Nie wiem jednak czy jest to legalne - taka zmiana imei, bo to troche tak jakby przebić numery w samochodzie - tak mi sie wydaje.