Nieudane nagrywanie Nero zajmuje miejsce na dysku

Witam.

W czasie wypalania płyty dvd Nero 7 wystąpił błąd, program zakończył operację. Ponowiłem próbę, dodałem pliki - i przy kolejnym wypalaniu znów pojawił się komunikat o błędzie. (wiem już dlaczego, jeden z wypalanych plików był uszkodzony, nie tego dotyczy pytanie).

Zauważyłem, że po tych dwóch próbach miejsce na dysku zmniejszyło się o ponad 8 giga, czyli dokładnie te dwie nieudane próby wypalenia pełnej płytki dvd.

Gdzie przechowywane są te “nieudane” kompilacje; chciałbym je skasować i odzyskać te 8 giga.

Jeżeli nie zmieniałeś w opcjach ścieżki, to Nero trzyma pliki tymczasowe w systemowym folderze temp (Stert -> Uruchom -> %temp%)

Możesz też sprawdzić ścieżkę w opcjach Nero (piszę o Nero 6, siódemki i nowszego nie używam): Plik -> Preferencje -> Pamięć tymczasowa -> Ścieżka pamięci tymczasowej.

dziękuję za podpowiedź.

nic nie zmieniałem w ustawieniach, po wyczyszczeniu folderu odzyskałem to miejsce.

dziękuję bardzo Goomishu!

Złączono Posta : 13.10.2007 (Sob) 15:23

No to teraz będzie śmiesznie:

jak już mi tak dobrze poszło dostosowanie się do poprzedniej rady, postanowiłem w ogóle rozstać się z Nero. Odinstalowałem program, zrestartowałem komputer… i znów ubyło mi 8 giga miejsca na dysku (właściwie 7,5 - co jak obliczam stanowi te nieudane wypalenia minus objętość Ahead Nero z przyległościami). Oczom własnym nie wierzę, ale “właściwości” dysku twardego C nie pozostawiają żadnych złudzeń.