Nieudane wgrywanie androida

(Dominik Ryba93) #1

Ostatnio próbowałem wgrywać nowego androida na tableta Samsung galaxy tab 2 10,1. Coś chyba poszło nie tak, ponieważ tablet nie reaguje, nie chce się włączyć, jak podłączam ładowarkę pojawia się tylko ikona baterii i tyle. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić???

(Piotrek2255) #2

Spróbować na nowo wgrać Androida? Jak nie działa download mode, to spróbować wtyczki JIG.

(Dominik Ryba93) #3

Jak mozesz to wyjasnij mi krok po kroku jak to zrobić, bo ja w tych tematach zielony jestem.

Pozatym nie posiadam tej wtyczki.

(norbi.trz) #4

https://www.tabletowo.pl/2013/08/17/poradnik-jak-zaktualizowac-tablet-samsunga-przez-odin/      

Tu masz wszystko jak wgrac krok po kroku .

(Dominik Ryba93) #5

Problem jest taki ze tablet nie reaguje, nie włacza sie, kompletnie nic, wiem nie ma chyba sposobu na wlaczenie downloading mode.

(wesoly82) #6

a akumulator naładowany?

(Dominik Ryba93) #7

chyba był naladowany, ale nie mam jak tego sprawdzić.

I tak telefonu nie da rady naładować bo tak jak mówię, telefon nie reaguje, jedynie kiedy podpinam ładowarkę to pojawia się ikonka baterii i na tym się kończy

(norbi.trz) #8

Ja jak wgrywam nowy soft zawsze ładuje telefon na 100% , podłącz do ładowania moze się naładuje gdzieś czytałem powinno się co najmniej z 7 razy naciskac przycisk power i cos tam powinno się pojawic . Podłącz zobacz co się stanie potem wgraj jak w linku co ci dałem .

(Dominik Ryba93) #9

Pojawia się ikona baterii i koniec, próbuję go włączyć także nie reaguje.