Nieudane wgrywanie androida

Ostatnio próbowałem wgrywać nowego androida na tableta Samsung galaxy tab 2 10,1. Coś chyba poszło nie tak, ponieważ tablet nie reaguje, nie chce się włączyć, jak podłączam ładowarkę pojawia się tylko ikona baterii i tyle. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić???

Spróbować na nowo wgrać Androida? Jak nie działa download mode, to spróbować wtyczki JIG.

Jak mozesz to wyjasnij mi krok po kroku jak to zrobić, bo ja w tych tematach zielony jestem.

Pozatym nie posiadam tej wtyczki.

https://www.tabletowo.pl/2013/08/17/poradnik-jak-zaktualizowac-tablet-samsunga-przez-odin/      

Tu masz wszystko jak wgrac krok po kroku .

Problem jest taki ze tablet nie reaguje, nie włacza sie, kompletnie nic, wiem nie ma chyba sposobu na wlaczenie downloading mode.

a akumulator naładowany?

chyba był naladowany, ale nie mam jak tego sprawdzić.

I tak telefonu nie da rady naładować bo tak jak mówię, telefon nie reaguje, jedynie kiedy podpinam ładowarkę to pojawia się ikonka baterii i na tym się kończy

Ja jak wgrywam nowy soft zawsze ładuje telefon na 100% , podłącz do ładowania moze się naładuje gdzieś czytałem powinno się co najmniej z 7 razy naciskac przycisk power i cos tam powinno się pojawic . Podłącz zobacz co się stanie potem wgraj jak w linku co ci dałem .

Pojawia się ikona baterii i koniec, próbuję go włączyć także nie reaguje.