Nieusuwalny katalog?

Ściągnąłem z neta spakowany programik. Podczas rozpakowywania pasek Win zniknął, ikony też. Dałem więc Anuluj w obawie, że jest to wirus. Wszystko wróciło do normy, ale…

gdy kliknę (nieważne czy prawym czy lewym przyciskiem myszy) na ten rozpakowany katalog - “Mój Komputer” zamyka się.

Próbowałem usunąć katalog z wiersza poleceń, wszystko przebiega jakby udało się usunąć katalog ale na dysku on nadal jest.

Próbowałem również zamontować partycję NTFS (na której znajduje się szkodliwy katalog) pod linuksem i stamtąd go usunąć. Znów przebiega wszystko jakby linux go usunął jednak gdy znów wejdę na tą partycję katalog nadal tam jest!

Próbowałem skanować Kasperskym, NODem, Pandą TotalScan (skaner on-line), SpySweeperem, Ad-Aware 2007 Free. Wszystkie z aktualną bazą danych. Wszystkie twierdzą, że nic złego na dysku nie mam.

O co chodzi? Dlaczego ten katalog się nie usuwa?

Spróbuj w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu na wszystkich dyskach

:slight_smile:

Uruchomiłem tryb awaryjny z wierszem polecenia.

Gdy wydam komendę na usunięcie tego katalogu komputer pyta czy na pewno, daję T robi się linijka przerwy i znów znak zachęty. Po komendzie dir katalog widoczny jest nadal. Próbowałem wejść do niego i usunąć pliki znajdujące się w nim ale jest tak samo. Nie da się ich usunąć.

Nazwę katalogu mogę zmienić.

jesli masz wystarczajaca duzo miejsca na dysku zeby przenieść wszystkie inne pliki na inna partycje to tak zrob i sformatuj te partycje