Nieusuwalny wyjątek w DEP

Ma ktoś pomysł jak usunąć powracający wyjątek w DEP, tego pliku nie ma już na dysku, program został odinstalowany.

http://img257.imageshack.us/img257/8538/depf.jpg

Spróbuj odpalając aplet jako admin wejdź w folder System32 i uruchom jako admin plik sysdm.cpl i usuń > ok > zastosuj .

Czy DEP coś Ci przeszkadza w działaniu AQQ :shock: ?

Lub sprawdź czy masz taki klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AppCompatFlags[Layers] lub [Custom] i czy na liście jest ten wyjątek.

Szukałem wcześniej wpisu w rejestrze i nie znalazłem, dziwne, po Twojej ścieżce doszedłem dopiero i go wywaliłem, dzięki, mam to już z głowy.

Tak, DEP przeszkadza, jeśli nie mam wyjątku dla aqq to wali błędami.

Sadzę że wiesz co robisz ,włączając DEP dla wszystkich programów :slight_smile:

No, w tej chwili DEP nie zapewnia ochrony systemowi tylko przed programem aqq, chyba że czegoś nie zrozumiałem.

Tak ,wszystko ok .Jak z Twoich programów tylko AQQ zamyka funkcja DEP to spoko .Czasem ustawienie dla wszystkich programów i usług ,może być nie co uciążliwe ,bo zdarza się że nie wyskakuje powiadomienie o zamykaniu przez DEP (chodzi o normalne bezpieczne aplikacje) ,tylko znane i lubiane “Program przestał działać”, w takim wypadku to ustawienie może być przyczyną.