Nieuzasadnione ostrzeżenie

Witam. Wczoraj zamieściłem post, który wylądowal w koszu zamieninik-ekspolatora-plikow-dla-widny-t375628.html Ostrzeżenie dał mi Agaton. Twierdzę, że ostrzeżenie jest nieuzasadnione, bo z postem wszystko było wporządku jak i z tematem też. DLa wszytskich pewnie temat zrozumiały i opisany konkretnie o co chodzi. Proszę kogoś z wyższą rangą i kompetencjami o rozwiazanie tego problemu.

Wynika z tego że post wylądował w koszu bo szanownemu moderatorowi nie spodobał się tytuł posta , dla mnie ten “tytuł” tematu jest zrozumiały i w całości przedstawiający “problem” no ale moderator podobno zawsze ma racje nawet wtedy kiedy jej nie ma , a w tym przypadku nie musiał tego posta usówać do kosza tak przynajmniej ja uważam.

Dokładnie mam takie samo zdanie jak Zbych1. W tym przypadku przyczepienie się do tematu/treści postu jest nieuzasadnione, co tak literówka zabolała? To dlaczego moderator jej nie poprawił (niektórzy poprawiają, ale nie każdemu się chce, wolą posta wysmarować), krócej by to trwało niż pisanie całego pasta (ale pewnie ma gotowca :wink: ) Na forum jest pełno bezsensownych/pisanych niezgodnie z jakimikolwiek zasadami postów które mimo zgłoszenia do moderacji wiszą na forum nadal.

Temat może i dobry tylko przeczytaj go jeszcze raz uważnie i pomyśl czy jest dobrze napisany.

Zamieninik - co to jest?

ekslorator - co to jest?

widny - co to jest?

Trzeba było zmienić na “Zamiennik eksploratora dla systemu Windows” i byłby spokój.

saper1972 jakbyś przeczytał temat autora podany w linku, wiedziałbyś, że Twoja propozycja jest kompletnie błędna.

Post jako OT leci.

hevet , zgadza się, literówek nie powinno być ale zwróć uwagę ile dziennie pojawia się na forum wątków z rażącymi błędami ortograficznymi już nawet w tytule - moderacja bardzo często jest ślepa na zgłoszenia. Tego “uwalonego” wątku nie zgłosiłem bo nie widziałem potrzeby, jednak komuś innemu się nie podobało lub Agaton sam na niego wpadł.

Widzę, że niektórzy tu mają bzika na tym punkcie. Dobra, były literówki ale to nie jest powodem żeby temat lądował w koszu. A tak w ogóle to ile jest takich tematów w których zastępuje sie słowa typu windows -> winda, zmiast widnows seven to Win7 i wszyscy wiedzą o co chodzi!

Ja sądzę, że to ostrzeżenie zostało przyznane za to:

Takie wyrażanie się do osoby mającej znaczny wpływ na kształt forum raczej nie jest eleganckie.

Poza tym jeśli masz zastrzeżenia co do zasadności przyznanego ostrzeżenia, to masz się kontaktować na PW z moderatorem przyznającym owe ostrzeżenie. :slight_smile:

Temat został zdjęty z powodu olania zaleceń Moderatora.

Wystarczyłoby poprawić tytuł na konkretny jak choćby podał tu hevet , ale ty nasmarowałeś posta z pretensjami (niezbyt grzecznego zresztą, o czym nie wspomniałeś).

Jak to ładnie napisał cedar (chociaż akurat nie o ciebie mu chodziło)

Jak sam wspomniałeś w tamtym temacie

Powinieneś więc wiedzieć, że kwestie z Moderatorem załatwia się na PW, a jeśli to nie pomaga, to interweniujesz u Adminów za pomocą PW lub meila.

Dla przypomnienia ( z regulaminu):

Temat zamykam