Niewidoczne pliki na Dysku Google

Witam! Mam taką dość pilnąż sprawę: otóż na dysku google niby mam zajęte 12.3 GB danych, a plików nie ma! Kiedy próbuję synchronizować foldery, program “Dysk Google” chce wysyłać je ponownie - pomimo, że te pliki - moim zdaniem na dysku Google są, no bo jest zajęte miejsce! O co więc chodzi? Jak to naprawić??

Na Dysku Google miejsce nie zajmują tylko pliki wysłane przez ciebie, ale i wszystkie maile z Gmail, zdjęcia i filmy w oryginalnej jakości ze Zdjęć Google itp.

Za free na Dysku Google dostaje się 5GB, ale czasami są dodatkowe gifty. A ty skąd masz tam aż 12 GB… płacisz abonament? Jeśli nie, to może wynikać z tego, że nie masz już miejsca na tym dysku i dlatego system te pliki odrzuca.

No ja mam 15GB za free
Co do tych niewidocznych plików, to już nieistotne co się stało, bo wgrywam WSZYSTKO na nowo. Całe 12GB na nowo!

Jeśli chodzi o konto Google, otrzymujemy za darmo i na stałe 15 GB miejsca na pliki czy wiadomości e-mailowe. Tutaj jest porównanie cen pakietów: https://www.google.com/drive/pricing/. Darmowe konto o pojemności 5 GB jest dostępne na dysku OneDrive.

No tak, 15 GB :slight_smile: