Niewidoczne pliki na Dysku Google

(blumberplumber) #1

Witam! Mam taką dość pilnąż sprawę: otóż na dysku google niby mam zajęte 12.3 GB danych, a plików nie ma! Kiedy próbuję synchronizować foldery, program “Dysk Google” chce wysyłać je ponownie - pomimo, że te pliki - moim zdaniem na dysku Google są, no bo jest zajęte miejsce! O co więc chodzi? Jak to naprawić??

(Eskulap1) #2

Na Dysku Google miejsce nie zajmują tylko pliki wysłane przez ciebie, ale i wszystkie maile z Gmail, zdjęcia i filmy w oryginalnej jakości ze Zdjęć Google itp.

Za free na Dysku Google dostaje się 5GB, ale czasami są dodatkowe gifty. A ty skąd masz tam aż 12 GB… płacisz abonament? Jeśli nie, to może wynikać z tego, że nie masz już miejsca na tym dysku i dlatego system te pliki odrzuca.

(blumberplumber) #3

No ja mam 15GB za free
Co do tych niewidocznych plików, to już nieistotne co się stało, bo wgrywam WSZYSTKO na nowo. Całe 12GB na nowo!

(MagdaL) #4

Jeśli chodzi o konto Google, otrzymujemy za darmo i na stałe 15 GB miejsca na pliki czy wiadomości e-mailowe. Tutaj jest porównanie cen pakietów: https://www.google.com/drive/pricing/. Darmowe konto o pojemności 5 GB jest dostępne na dysku OneDrive.

(Eskulap1) #5

No tak, 15 GB :slight_smile: