Niewyjaśniony BlueScreen. WIN7^64bit


(Xbeiu98) #1

Witajcie, sporo czytałem na ten tematna różnych forach jak i na dobrych programach. Mój problem jest taki, że dziś przy włączeniu komputera wejściu na youtuba i fb wyskoczył mi bluescreen.. Zaniepokoiłem się, ale zresetowałem komputer, włączyłem znów przeglądarke - to samo... Przeraziłem się, bo komputer nie jest warty 500 zł a więcej. Więc OK - włączylem, nic nie robiłem.. Czekałem, po 5 minutach bezczynności, BUM BlueScreen.


(falcon89) #2

Szukanie przyczyny BSOD-a za pomocą BlueScreenView (sprawdź co powoduje błąd).


(Xbeiu98) #3

Niestety po ściągnięciu i zainstalowaniu tego programu, gdy uruchomię, (kilka razy zdązyło zbluescreenować) nie ma nic na liście w programie, żadnych plików.


(Bogdan_G) #4

Pobierz inny program. Może on coś pokaże? http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dprogramy%2Bnirsoft&rurl=translate.google.co.uk&sl=en&u=http://www.nirsoft.net/utils/application_crash_report.html&usg=ALkJrhigu33Md6ujVyjVH84KbsiHIflF5Q


(Xbeiu98) #5

Jednak trudno już operować na tym komputerze. Zdenerwowałem się i zróbiłem po prostu zdjęcie telefonem.


(pysiu) #6

Miałem podobny problem po uaktualnieniu IE okazało się że sterowniki do karty graficznej trzeba było zmienić na nowsze bo cały czas bluscreen  był.:slight_smile:


(Xbeiu98) #7

Mam karte graficzną Radeon 7770 HD , wystarczy, że pobiorę do niego najnowsze sterowniki?