Niewykrywa mi lanu w kompie

kupiłem router linksys WAG200G by rozdzielić internet na kompa i laptopa…wszystko podłańczam jak na instrukcji ale okazało się ze w komputerze niewykrywa połączenia LAN używam visty 64 płyta główna asus Quad GT…jak to naprawić by wszystko działało

może uszkodzony kabel pomiedzy routerem a kompem? sprobuj podpiąć inny…

wąhol , zainstaluj sterowniki od karty sieciowej, przy pierwszym podłączeniu tego rutera po kablu też miałem, taki problem wystarczyło że zainstalowałem sterowniki, nie te które dostałem do karty tylko te które zainstalował automatycznie system, być może w twoim przypadku trzeb będzie zrobić na odwrót, czyli zainstalować dedykowane sterowniki od producenta karty sieciowej.

kabel nie jest uszkodzony…po drugie jak by był to i tak musi wykrywać kartę sieciową…zainstalowałem sterowniki i nadal nie ma katry siecowej

na laptopie mi wykrywa router przez kartę sieciową…

wąhol ,

nie rozumiem? Btw. Masz możliwość włożyć jakąś inną kartę sieciową, dla sprawdzenia?

niestety nie… a ta karta jest w płycie głównej…zrobie zaraz aktualizacje biosu i spróbuje zainstalować system od nowa by sprawdzć czy coś pomoże

aktualizacja nie pomogła wgranie systemu od nowa też nie więc czeka mnie zakup innej płyty głównej

płyte wystawiam na sprzedarz

kto chce kupić proszę o kontakt waho@op.pl