Niewykrywanie karty SD

Witam!

Mam palmtopa HP iPAQ rx1950 z systemem Windows Mobile 5.0. Rok temu kupiłem sobie do niego kartę pamięci Sandisk SD 2 GB. Wsadzałem tam dosłownie wszystko, od obrazków, do dokumentów. Działała świetnie. Aż do dziś. Kiedy włączyłem palmtopa, nie zobaczył on tej karty pamięci ani w Eksploatorze, ani w menu Pamięć. Zrobiłem palmtopowi hard-reset, bo na nim nic nie miałem, bo wszystko miałem na karcie. I nic - karty jak nie widział, tak nie widzi. Proszę o wielką pomoc, co zrobić, by palmtop widział tą kartę, albo bym mógł odzyskać te dane. Palmtop wykrywał tą kartę, bo pisał, że żeby ta karta działała trzeba ją sformatować. Po hard-resecie palmtopa, już jej kompletnie nie widzi. Co robić? Formatowanie nie wchodzi w grę.

Pozdrawiam,

Jakub1POLSKA

masz możliwość podłączenia tej karty do innego sprzętu (apartu fotograficznego,laptopa itp.) aby sprawdzić czy na innym sprzęcie działa?

Napisałe ze w eksploratorze też nie widzi wiec to nie pomoze. Ale moze warto spróbować

Chodziło mi o Eksplorator w palmtopie. Ale komputer też jej nie widzi, od początku jej nie widział.

Post 2

Okazało się, że to problem z czytnikiem, a nie z kartą.

winnux8 , Nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Powiem wam, że miałem taki sam problem, miałem karte san disca i mój kumpel miał taką samą obydwie były sformatowane w tym samym systemie plików, ja swoją musiałem dociskać żeby działała w mp4 , a gdy włożyłem kumpla wszystko było w porządku, czasami może się trafić taki bubel z ich strony, także możesz spróbować z inną kartą bo to nie koniecznie wina palmtopa,