Niewyłączalny aptio setup utility, Laptop ASUS

Witam,

Ostatnio gdy grałem w grę zauważyłem, że mój laptop jest strasznie gorący. I nagle Gra.exe przestało działać i chwilę później pojawił mi się blue screen z błędem critical_process_died i obok tego , Naprawianie ( od 0% do 100%) , po 2 godzinach czekania od około godziny miałem 100 %. W końcu się wkurzyłem i wyłączyłem komputer. Żałuje tego, teraz gdy włączam komputer z automatu włącza mi się również Aptio setup utility ( ASUSowy BIOS ) i nie mogę go wyłączyć :frowning: Czytałem wiele poradników, i polskich i angielskich, ale na każdym zawsze było jedno i to samo rozwiązanie, które u mnie nie działa : 1. Launch CNS - enabled 2. Secure boot control - disable 3. Save changes & exit 4. Zrestartuj komputer 5. Klikaj F9 przy starcie 6. Włączy się wtedy menu odzyskiwania… no ale F9 (F8 też) nie działało,  pojawiał się tylko biały napis na czarnym tle , reboot and select proper boot or intersert boot media in selected boot device and press key. A jak klikam cokolwiek napis się kopiuje, i tak w nieskończoność. Zna ktoś jakieś inne rozwiązanie? 

PS. Pisze na tablecie bez autokorekty więc sorry za jakiekolwiek błędy :v

Płytka z Windowsem i napraw/rapair albo przywracanie z kopii zapasowej. 

Nawet płytka nie pomoże, jeśli wysypał się dysk, lub co gorsza - płyta główna. Podstawa - to sprawdzić czy w BIOSie widoczny jest dysk.