Niewyraźna czcionka w motywie Firefoxa

Witam,

Kilka dni temu zaktualizował mi się Firefox do najnowszej wersji (3.6.13) i od tego czasu napisy w motywie którego używam (Gradient ICool) stały się strasznie nieczytelne. Chodzi tu o napisy np. w zakładkach, historii itp. Na domyślnym motywie wszystko jest w porządku. Szukałem czegoś na ten temat na stronie Firefoxa, wydawcy motywu, googlach i tutaj ale nic nie znalazłem.

Dodam jeszcze, że na wcześniejszej wersji Firefoxa wszystko było dobrze (używam tego motywu od ponad roku). Myślałem, że to wina nowego Firefoxa więc zainstalowałem starszą wersję (3.5) ale problem nadal występuje. Motyw jest kompatybilny z wersjami 2.0 - 3.6.x Firefoxa według wydawcy. Próbowałem zmieniać czcionki w Firefoxie, rozdzielczość ekranu ale nic to nie daje.

Proszę o pomoc.

@edit

Oto ss z problemem:

czcionkah.th.png

A jak przedstawia się sytuacja w systemie?Tzn.Jak wyglądają czcionki np.na folderach?Jeżeli to masz w porządku i nic się nie pozmieniało to ja bym zrobił tak.Po pierwsze czy instalowałeś jakiś ostatnio program(aplikacje), która jest uruchomiona razem z FF.Jeżeli tak to ją poprostu zamknij.A jeżeli nie odinstalował bym FF i , zrestartował i jeszcze raz zainstalował.

A czy instalowałeś jakieś kodeki audio lub wideo?

Wszystkie czcionki systemowe pozostały bez zmian, oraz nie instalowałem żadnych nowych programów odpalających się razem z przeglądarką. Zmiana czcionki zaszła po aktualizacji FF. Spróbuję zrobić tak jak napisałeś, mam nadzieję, że da to efekt.

@edit

Niestety problem nadal występuje.

Jezeli nie instalowałeś żadnych kodeków to dla mnie problem tkwi w kompaktybilności dodatku z przeglądarka.Jak mówisz , że bez dodatku(motywu) wszystko działa jak trzeba.

Możliwe, że masz rację, chociaż na stronie wydawcy jest napisane, że motyw jest kompatybilny z wersjami 3.6 FF. Mam nadzieję, że zaktualizują to jak najszybciej. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.