Niewyraźne miniaturki na stronie www

Witam, mam taki problem, ponieważ kiedy dodaje miniaturke do strony www niektóre są niewyraźne ;/

Robie miniaturki 450x450, konwertuje je w gimpie dla lepszej jakości ale mimo to nie wychodzi. Nie wiem już jak to zrobić.

42583973858116206877.jpg

jeśli normalnie je otwierasz i są ładne, a po wrzuceniu na stronę jakość się pogarsza, to może korzystasz z modemu, który kompresuje obrazki na stronach www?

wejdź na taką stronę i wciśnij kombinację LewyCTRL + LewyShift + R

na kompie są zdjęcia super wyglądają, kiedy wrzucam je to na stronie danego produktu też są dobrej jakości, ale tak jak na zdjeciu wyżej na liście produktów strasznie psuje sie jakość, a co do tego “wejdź na taką stronę i wciśnij kombinację LewyCTRL + LewyShift + R” gdzie dokldanie mam wejść ?

na swoją stronkę, gdzie masz zamieszczone te miniaturki - w/w kombinacja klawiszy powinna odświeżyć stronę a zdjęcia winny wyglądać zadowalająco

robiłem tak i nie pomogło dalej są nie wyraźne jak wcześniej

450x450 to miniaturka na pół ekranu przeciętnego usera. Zapewne masz ją jeszcze zmniejszoną w kodzie co powoduje utratę jakości :slight_smile:

Jeżeli korzystasz z opera to tam jest kompresja obrazów aby szybciej się to wczytało.

mam mozille, próbowałem wgrać obrazy 250x250, 300x300, 400x400 jedne w miniaturce wyglądają dobrze a inne są nie wyraźne ;/

Dodane 13.03.2012 (Wt) 11:29

41977025198050627549.jpg

znalazłem jakieś opcje dotyczące tych miniaturek może ktoś sie na tym zna? w dalszym ciągu nie rozwiązałem tego problemu

Dodane 13.03.2012 (Wt) 12:41