Niewyraźny obraz w rozdzielczości 1920x1080

Witam serdecznie, posiadam pewien problem który widząc po forach ma wiele użytkowników, mianowicie gdy ustawiam rozdzielczość Full HD (1920x1080) to obraz staje się całkowicie niewyraźny a kolory są po prostu nie do przyjęcia, posiadam telewizor Samsung UE22ES5000 ( http://www.skapiec.pl/site/cat/99/comp/960684 ) a podłączony został do grafiki poprzez kabel HDMI. Grafika która posiadam w pełni obsługuje Full HD więc nie to powinno stanowić problem. Czy ktoś tutaj spotkał się już z takim problemem ? Jeśli tak to byłbym bardzo wdzięczny za poprawne rozwiązanie jego.

Rozdzielczość natywna telewizora to 1366x768 więc na każdej większej rozdzielczości tak będzie niestety - do full hd musiałby mieć natywną rozdzielczość 1920x1080 i nie było by takiego problemu.

http://desmond.imageshack.us/Himg20/sca … es=landing <-- W tym rzecz że jest przy full HD rozdzielczość natywna

Przepraszam za niewyraźny screen ale coś źle zrobiłem przy uploadze, w każdym bądz razie jest widocznie to co chciałem pokazać

Sterownik niepoprawnie wykrył natywną rozdzielczość.

Ustaw na prawdziwą natywną, czyli 1366x768

Czyli generalnie rzecz biorąc nie mam możliwości ustawienia rozdzielczości Full HD na telewizorze ? Jeśli nie to zapytam o inną rzecz, jeśli nie uzyskam samej ROZDZIELCZOŚCI full HD to czy to oznacza również że filmy w jakości 1080p nie bd w pełni wydajne, bo nie do końca rozumiem

Po prostu twój telewizor ma 1366x768 pixeli. Jak chcesz zmusić telewizor by wyświetlał obraz na większej ilości pikseli niż ten posiada?

Filmy w FullHD (1080p) będą zmniejszane przez odtwarzacz (czyli u ciebie komputer) do rozdzielczości HDReady, czyli takiej jaką twój telewizor jest w stanie wyświetlić.