Niewystarczająco wydajna karta

Witam. Mam pewien problem. Kupiłem komputer dwa miesiące temu z początku było wszystko git teraz mam spadki fps’ó w takich grach jak Battlefield 3 a dziś urzekło mnie L.A Noire które praktycznie cały czas się zacina.

  • Sterowniki do karty graficznej mam najnowsze, żadnych wirusów jak i błędów w rejestrze (Skanowałem Malwarebytes Anti-Malware i CCleaner)

  • Temperatury w normie aktualnie pulpit 25-33 C w grze maksymalnie 50 - 55 C (Mierzone Speedfan’em)

Specyfikacja komputera

Zasilacz 650W

Płyta MSI 1155 USB 3.0

Procesor Intel® Core i7-3770 CPU @ 3.40GHz

Dysk 1 TB Sata II

Pamięć 8 GB 1300 mhz

Karta graficzna GTX 660 TI 2 GB DDR5

System Windows 7 64 bit Home Premium

Sprawdzałem gry za pomocą tej strony http://www.systemrequirementslab.com/cyri ale zaniepokoiło mnie ze L.a Noire gra z 2011 roku z średnią grafiką przycina się bardziej od BF3 chodź i tak z niego nie jestem w 100% zadowolony.

Mam wrażenie że ta karta nie oddaje swoich możliwości i nie wiem sam co z tym zrobić chyba że sie mylę i tylko na tyle ją stać w co wątpie.

Wiem że może troszke chaotycznie ale juz nie mam siły do tego, licze na jakaś pomoc, pozdrawiam.

Do la noire trzeba użyć command line, ta gra naprawdę wymaga mocnego sprzętu.

Jaki masz zasilacz?

Tracens Radix X V-650 przy kupnie komputera zażyczyłem sobie inny procesor i inną karte a więc wymienili mi na mocniejszy.

Cheesterr , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Zmienione.

Nie wiem dokładnie jak to nazwać ale myśle że nie wykorzystuje 100% swojego potencjału.