Niewyświetlające się obrazki na stronach

Na niektórych stronach (np. joemonster.org) przeglądarki (Opera, Firefox, IE) nie wyświetlają mi wszystkich zdjęć. Wygląda to tak:

c8c877689a6a6b09m.jpg

Jak można rozwiązać ten problem?

a może po prostu te zdjęcia nie działają ?

Wyłącz adblocka w firefoxie i dobiero spróbuj załadowac stronę.

Jakiś filtr Ci to blokuje - u mnie jest ok.

A jak wyłączyć (i przy okazji co to jest) adblocka?

zobacz w IE najpierw narzędzia-opcje internetowe-zaawansowane-pokaż obrazy-włącz animacje (sprawdź czy masz zaznaczone), spróbuj odświeżyć stronę też :stuck_out_tongue:

W IE mam zaznaczone pokazywanie obrazów i animacje. Po odświeżeniu jest to samo :frowning:

W Mozilli Firefox wtyczka do blokowania reklam, bannerów itp. - widac że coś te zdjęcia blokuje i podejrzewam że na FF właśnie adblock jest winien.

W FF:

narzędzia => dodatki.

aju w narzędzia dodatki mam tylko DOM Inspectora i Talkbara.

Ale to są tylko obrazki, więc czemu coś ma je nie wyświetlać? We wszystkich trzech przeglądarkach to samo :frowning:

Zauważyłeś jedno? Na każdym zdjęciu które się nie wyświetla masz AD DATA

Jest to wynik zablokowania danych obrazków przez filtr tylko nie wiem jaki program coś takiego wyrabia :stuck_out_tongue:

Może jakiś Firevall lub antyvirus z filtrami.

Antywirus to nie bo nie używam :stuck_out_tongue: wchodzę raczej na zaufane strony i nie pobieram byle czego.

Firewall też nie bo mam skonfigurowane przeglądarki żebym mógł z nich korzystać z internetu. Tylko że ten problem mam chyba od wczoraj, a firewalla konfigurowałem tydzień/dwa temu. Wcześniej było wszystko ok.

Być może że pobrało mi (lub rodzeństwu) się coś o czym nie wiem. Jutro przeskanuje dysk to dam znać. Na razie dzięki.

Złączono Posta : 12.01.2007 (Pią) 9:31

Przeskanowałem Pandą2007 dyski, to co znalazłem pousuwałem. I dalej to samo :frowning:

WITAM-PODOBNIE MI SIE DZIEJ NIE OTWIERA MI ZDJĘĆ PLIKÓW JPEG ALE TYLKO W OPERZEW INT.EXPL.WSZYSTKO OK CO MAM ZROBIĆ??