Niezapisywanie ustawień w sub edicie, plus dziwne napisy

Od jakiegoś czasu mój Sub Edit odstawia mi różne dziwne numery. Wygląda to tak. Raz, nie zapamiętuję ustawień, jakie wprowadzam w opcjach, mimo, że zaznaczam opcję że mają to być ustawienia domyślne. Ciągle jest ustawiony na bycie na wierzchu, i wyświetlanie czcionki o wymiarze 24. Mimo, że ciągle zmieniam te wartości, to przy ponownym uruchomieniu wciąż jest po staremu. Poza tym, zauważyłem w czasie ostatnich dni prawdziwy według mnie fenomen:/ Otóż, przy oglądaniu anime, a także zwykłych filmów wyświetlają się mi… potrójne napisy. Raz, że angielskie suby, o ile takie są, dwa, polskie napisy, pochodzące z pliku txt, oraz ponownie polskie napisy, z tego samego źródła ale wyglądające jak hard sub. Próbowałem grzebać w opcjach, ale nie udało się mi zlikwidować tego problemu:/ Starałem się wykasować program, i zainstalować go jeszcze raz, ale wtedy zachowywał wszystkie wspomniane problemy. Czy ktoś z was jest w stanie mi coś poradzić?

a czy przypadkiem nie czyścisz rejestru bądź dysku ??

bo możliwe że SubEdit Player zapisuje ustawienia a ty czyszcząc rejestr ze zbędnych wpisów lub dysk ze zbędnych danych owe ustawienia usuwasz.

DiabloPanGrozy ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie kasuję żadnych wpisów w rejestrze. Przynajmniej nie robię tego świadomie:) W opcjach zmieniłem tę wartości, tak by ustawienia były zapisywane w osobnym pliku. Może to pomoże…