Nieznane mi błędy-firefox 3.6.6

Otóż od jakichś dwóch dni występują błędy w firefoxie (3.6.6) i w związku z tym strony nie wyświetlają się tak jak powinny np tak:

http://wstaw.org/w/7Ws/

http://wstaw.org/w/7Wt/

Zauważyłem,że nie zawsze uruchamiany jest proces >plugin-container.exe< http://wstaw.org/w/7Wu/. Nie pomaga przywrócenie kopii /MozBackup/ zrobionej wcześniej z poprawnie działającym firefoxem.

Wczoraj odinstalowałem kompletnie firefoxa i po ponownej instalacji przywróciłem jego stan sprzed awarii.Do tej pory było wszystko OK,ale znowu pojawiły się problemy…

Co może być tego przyczyną ? Jak temu zaradzić? pozdro :slight_smile:

Obstawiam winę któregoś dodatku (może adblock lub podobny do blokowania relkam?), wyłącz wszystkie i załączaj po jednym - zaobserwuj kiedy pojawi się znów ten problem.

Możesz też utworzyć nowy, czysty profil przez uruchomienie programu z Menu Start - Uruchom i wpisanie firefox -p zobacz jak się będzie zachowywał.

Otóż w ostatnim czasie /przynajmniej miesiąc/ nie instalowałem żadnych nowych dodatków a z tymi,które były nie powodowało żadnych problemów.Przy czym zauważyłem,że dzieje się tak po pobraniu pliku np. z you tube-wówczas nie można pobranego pliku odtworzyć ani nawet usunąć (plik jest używany przez inną aplikację)-explorer zużywa 50-60% procka.

Przykładowo filtry adblock same się aktualizują nawet jak nie ma aktualizacji samego dodatku i może być konflikt w filtrach.

Zrób te dwa testy, które podałem wcześniej

Wyłączenie Ad-block’a niczego nie zmienia,natomiast nowy profil firefoxa-bez rozszerzeń działa poprawnie-pozostaje “tylko” ustalenie,który to “cwaniaczek” powoduje błędy… :frowning:

No to do dzieła, sposób jak to zrobić podałem wcześniej.