Nieznane urządzenia w Windows Vista

Witam

Mam mały problem. Od dłuższego czasu uzywam Windowsa Visty Ultimate 32bit i w Menadzerze Urządzeń wyświetlone są dwa nieznane urządzenia. Szukalem różnych sposobów ale niestety nic nie znalazłem :-(. Może ktoś także borykał się z podobnym problemem i jakos sobie poradził. Proszę bardzo o pomoc. Tutaj znajduje się link do screena z Menadzera http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … e1038.html

Pozdrawiam

Zainstalowałeś wszystkie sterowniki od płyty głównej? Twoja płyta ma wogóle sterowniki pod vistę? Sprawdź na stronie producenta czy jest najnowsza wersja i ściągnij

Spróbuj na głupa a zacznij od wyłączenia wszystkiego z pozostawianiem monitora, klawiatury i gryzonia. Zacznij sprawdzanie od zintegrowanych elementów na płycie głównej.

Mam to samo. Jest coś lecz nie wiadomo co…

Ja również mam to samo ale już wiem co to jest , jest to starsza wersja kamerki “LABTEC WEBCAM 961307-0914” do której nie mogę znalęźc’ sterowników na VISTE. Natomiast na Windows XP działa poprawnie :wink:

Próbowalem już wszystkiego (przynajmniej tak mi się wydaje). Odinstalowałem nawet te urządzenia z systemu ale po ponownym właczeniu komputera uruchamia się instalaja tych elementów. Odłaczałem tez urządzenia tak jak mówił radko11 ale niestety nie znalazłem tych, które za to odpowiadają.