Nieznane urządzenie PCI, potrzebny sterownik

Witam, dziś zainstalowałem nowego win 8 x64, na laptopie asus S56C. Sterowniki pobrałem ze strony producenta + ze strony Nvidii sterownik do grafiki. Wszystko poszło gładko i sprawnie, ale w menadżerze urządzeń wyświatla się nieznane urządzenie PCI. “Kontroler PCI gromadzenia danych i przetwarzania sygnałów”. Nie mam pojęcia co jeszcze mogę zainstalować. Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam!

Wejdź w Menedżer urządzeń kliknij na tym PPM, wejdź w Właściwości i podaj identyfikator sprzętu.

PCI\VEN_8086&DEV_0153&SUBSYS_15871043&REV_09

PCI\VEN_8086&DEV_0153&SUBSYS_15871043

PCI\VEN_8086&DEV_0153&CC_118000

PCI\VEN_8086&DEV_0153&CC_1180

Dodane

Internet, dźwięk, grafika, bluetooth, czytkin kart pamięci, touchpad. Wszystko działa, ale dalej widnieje te nieznane urządzenie w menadżerze. Nie mam pojęcia o co może mu chodzić.

___________________________________________________________________________________________

Proszę korzystać z opcji Edytuj, zamiast pisać post pod postem.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wygląda mi to na sterownik od czytnika kart. Zainstaluj najnowszy ze strony Realteka. Windows Update nie znajduje nic?

Update znalazł 82 aktualizacje, ale przy moim internecie to potrwa kilka godzin więc wolałem zostawić to sobie na noc.

To jest Intel® Dynamic Platform and Thermal Framework Processor Participant Driver

Sterownik do tego masz w kategorii Others