Nieznane urządzenie, potrzebny sterownik

Witam, dziś postanowiłem zainstalować win 8.1, skończyło się to formatem (choć już zamierzałem wcześniej). Postawiłem system, aktualizacja do 8.1 poszła, wszystkie sterowniki które miałem na płycie wrzuciłem i zainstalowałem grafikę, mimo to mam 1 nie rozpoznane urządzenie, wiecie co może być nie tak? Oraz jakie informacje będą Wam potrzebne, ponieważ nie wiem co wkleić.

PC:

*Asrock ZH77 Pro 3 - Płyta główna

*Intel i7 k2700 - Cpu

*gtx 660 - GPU

*dysk 2 tb - Dysk

*16gb ram - Ram

*be quaiet 750w - Zasilacz

Pozdrawiam!

Sterowniki na płycie miałeś pewnie do płyty głównej. A do karty sieciowej sterowniki wgrałeś? A może coś dokładałeś do tego kompa po zakupie (np. nowa karta sieciowa, nowy CD-ROM itd.)?

Nie, ja go sam składałem, a na płycie były stery od płyty głównej, ale tam też były do sieci i pomyślnie zainstalowało.

Kliknij na nie prawym przyciskiem myszy, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum).

ACPI\VEN_INT&DEV_33A0

ACPI\INT33A0

*INT33A0

Kliknij prawym na urządzenie, Aktualizuj oprogramowane sterownika, wyszukaj automatycznie zaktualizowane oprogramowanie sterownika

Dodane 29.10.2013 (Wt) 16:35

Jeśli nie zadziała to ze strony ASRock’a pobierz i zainstaluj Intel Smart Connect driver.

Dzięki wielkie kolego, powiesz mi tylko skąd wiedziałeś że to o ten sterownik chodzi?

Szukajcie a znajdziecie 414.gif

Dodane 29.10.2013 (Wt) 17:45

Rozwiązanie http://www.jdhodges.com/blog/download-acpi-int33a0-device-drivers/

Dzięki wielkie kolego:)

Pozdrawiam :slight_smile: