Nieznane urządzenie, potrzebny sterownik

(Switu95) #1

Witam, dziś postanowiłem zainstalować win 8.1, skończyło się to formatem (choć już zamierzałem wcześniej). Postawiłem system, aktualizacja do 8.1 poszła, wszystkie sterowniki które miałem na płycie wrzuciłem i zainstalowałem grafikę, mimo to mam 1 nie rozpoznane urządzenie, wiecie co może być nie tak? Oraz jakie informacje będą Wam potrzebne, ponieważ nie wiem co wkleić.

PC:

*Asrock ZH77 Pro 3 - Płyta główna

*Intel i7 k2700 - Cpu

*gtx 660 - GPU

*dysk 2 tb - Dysk

*16gb ram - Ram

*be quaiet 750w - Zasilacz

Pozdrawiam!

(Zoltan Chivay) #2

Sterowniki na płycie miałeś pewnie do płyty głównej. A do karty sieciowej sterowniki wgrałeś? A może coś dokładałeś do tego kompa po zakupie (np. nowa karta sieciowa, nowy CD-ROM itd.)?

(Switu95) #3

Nie, ja go sam składałem, a na płycie były stery od płyty głównej, ale tam też były do sieci i pomyślnie zainstalowało.

(falcon89) #4

Kliknij na nie prawym przyciskiem myszy, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum).

(Switu95) #5
ACPI\VEN_INT&DEV_33A0

ACPI\INT33A0

*INT33A0

(falcon89) #6

Kliknij prawym na urządzenie, Aktualizuj oprogramowane sterownika, wyszukaj automatycznie zaktualizowane oprogramowanie sterownika

-- Dodane 29.10.2013 (Wt) 16:35 --

Jeśli nie zadziała to ze strony ASRock'a pobierz i zainstaluj Intel Smart Connect driver.

(Switu95) #7

Dzięki wielkie kolego, powiesz mi tylko skąd wiedziałeś że to o ten sterownik chodzi?

(falcon89) #8

Szukajcie a znajdziecie 414.gif

-- Dodane 29.10.2013 (Wt) 17:45 --

Rozwiązanie http://www.jdhodges.com/blog/download-acpi-int33a0-device-drivers/

(Switu95) #9

Dzięki wielkie kolego:)

Pozdrawiam :slight_smile: