Nieznane urzadzenie w menedżerze urządzeń

Dobry wieczór!

Mam pewien kłopot: F-Secure znalazł mi ZLOB w System Volume Information więc go skasowałem i wyłączyłem przywracanie systemu. Potem uzyłem w trybie awaryjnym narzędzia F-Secure “f-spyaxe”(dodał jakiś wpis w rejestrze. Potem użyłem "SmitfraudFix z opcją 2 w trybie awaryjnym. Restart i zniknęła mi po załadowaniu systemu tapeta a jak zajrzałem do menedżera urządzeń to mam jakieś nie znane urządzenie i po uruchomieniu komputera pojawiło okno znajdowania nowego sprzętu ale przejście tej procedury nic nie dało: wkładałem płyty od płyty głównej, karty graficznej, drukarki i nic.W menedżerze urządzeń wyświetla mi w dziale inne urządzenia, nieznane urządzenie a w jego właściwościach producent i lokalizacja są nieznane i pisze: “Sterowniki do tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)”. W szczegółach zaś jest identyfikator wystąpienia urządzenia: “ROOT\LEGACY_NPF\0000”.Pisze wykryto nowe urządzenie, jednak nie pisze absolutnie nic na jego temat… pomijam fakt że niczego nowego nie podłączałem, ani nie grzebałem w sterownikach innych urządzeń.

Co się dzieje?Nie wiem co z tym zrobić? Pomóżcie proszę…Z góry bardzo dziękuję.

Pokaż log z Combofix

wywal f-secure…zamula system