Niezrozumiałe błędy po starcie systemu


(Adrian2) #1

Witam. Mam problem z niezrozumiałymi dla mnie błędami, które wyskakują mi niedługo po uruchomieniu systemu. System to Vista HP x64, niedawno reinstalowana.

Do tej pory miałem dwa takie błędy. Pierwszego nie zapisałem, dziś wyskoczył mi taki błąd: https://dl.dropbox.com/u/92711063/windows%20b%C5%82%C4%85d.jpg . Po wybraniu wyszukiwania w trybie online nic konkretnego się nie dzieje. Przy pierwszym błędzie był to plik o podobnej dziwnej nazwie, ale ciąg znaków był chyba nieco inny.

Próbowałem na podstawie tych informacji znaleźć info o co chodzi, natomiast Google nie wie nawet, czym są te pliki .exe, które mi przestają działać. Nie wiem czy to powoduje jakaś aplikacja, czy może sam system..

Dodam tylko, że poza takimi okienkami w systemie nic dodatkowego się nie dzieje. Wszystko działa jak działało, nic się nie wywala, ale te komunikaty mnie niepokoją :frowning: (nie instalowałem żadnych "syfów" w systemie). Nawet nie dopuszczam możliwości reinstalacji systemu.

Co to może być :?: Jak to zwalczyć :?: O co tu chodzi?

Proszę o pomoc


(Atis) #2

Pokaż logi z OTL na wklej.org:

analiza-dezynfekcja-zestaw-nieingerencyjnych-narzedzi-t485632.html#p3059741


(wieszak) #3

Co prawda nie zrozumiałe są dla mnie te ciągi liczb i liter .exe

ale;

vista-zamykanie-sie-programow-blad-stackhash-t304586.html

oraz

stackhash_fd00 vista

i

BEX error


(Adrian2) #4

Logi z OTL podałem w wątku w dziale bezpieczeństwo: http://forum.dobreprogramy.pl/niezrozumiale-bledy-starcie-systemu-logi-otl-t524515.html