Niezrozumiały email od Facebooka

Witam.

Znaczy, że dostałeś ostrzeżenie za naruszenie zasad organizowania promocji/konkursów

Masz 48h na wyjaśnienie sprawy. Jak nie odpowiesz, to zablokują albo eksterminują Ci stronkę :twisted:

jak nie rozumiesz, to wrzuć sobie tekst na http://translate.google.pl/

Fan page o którym mowa zawiera linki do strony z linkami do konkursów. Strona nie organizuje konkursów a jedynie zawiera odnośniki do różnych stron na których trwają konkursy.

Nie wiem o co im chodzi.

Czy można z nimi korespondować po polsku? Pod jaki mail pisać?

Możesz po PL, ale to raczej dłużej potrwa. Lepiej jest chyba korespondować w EN.

Szczerze, to nie wiem. Sprawdził bym najpierw ticket’a http://tps.facebook.com/ticket.php?ticket_id=85376114 - może tam jest jakaś opcja odpowiedzi.

A jak nie, to mail chyba przyszedł z jakiegoś adresu, no nie? -to i jest możliwość odpowiedzi :stuck_out_tongue:

Dodatkowo (zobaczyłem to dopiero teraz) temat maila jaki dostałem to:

" Re: Promotion Violation"

Jak dobrze mi się wydaje " Re:" na początku oznacza odpowiedź a ja do nich nie pisałem.

A Adres nadawcy to pagesvip+mxx7uiu.aea7opd3hazeo@tps.facebook.com

Trochę to dziwne czy mi się tylko wydaje?

Akurat Re jest najmniej istotne. Równie dobrze może oznaczać ich odpowiedź na otrzymane zgłoszenie.

Co do adresu, to domena facebooka …bez nagłówków wiadomości chyba nic więcej powiedzieć nie można…

Odpowiedziałem na tego maila ale moja odpowiedź chyba nie doszła bo otrzymałem wiadomość:

This is the mail system at host tur.go2.pl.

I'm sorry to have to inform you that your message could not

be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can

delete your own text from the attached returned message.

                   The mail system
: connect to

    tps.facebook.com[10.30.0.43]:25: Network is unreachable

Czy jest jakiś polski adres email pod który mogę napisać?