Nikt nie reaguje na zgłoszenia do moderacji?

Takie zachowanie względem @kilijanek powinno być surowo karane. Można się z kogoś pośmiać, nieświadomie obrazić. Wyzywać kogoś od debili kilka razy w jednym poście?
Znowu zacytuje co już kiedyś napisałem i za czym tęsknię:
“O ty kosmos”

Ta…
Kilkakrotne zgłaszania chamstwa powinno z automatu blokować komentowanie bloga. Amen! Dopóki redaktorzy/moderatorzy nie posprzątają, powinni mieć do gadania nic i zero komentowania.

1 polubienie

Wtedy fake-kontami można by zablokować każdego. Fajnie jest to zrobione tutaj na forum, z flagowaniem postów.

1 polubienie

Tutaj automatycznie ukrywane są posty oflagowane przez użytkowników z jakąś tam rangą, inne flagi lecą tylko jako zgłoszenie do moderacji. Takie coś fajnie byłoby zaimplementować na portalu.

Tak jest. Super, że tym razem ogarniasz :wink:

Pamiętasz ile to lat pod antywirusami było komentowanie wyłączone?
Po pierwsze - Nasi nie umieją poradzić sobie z fale kontami?
Po drugie - flagowanie komentarzy na portalu, to byłby przywilej… ale niezalogowani nie obronią się

1 polubienie

Zupełnie inni ludzie zajmują się moderowaniem forum, a kto inny portalem.
Posty na forum takie, jak komentarz pokazany na zrzucie przez @kilijanek, nie tylko kwalifikowałyby się do usunięcia, ale użytkownik z miejsca zostałby wyciszony.

Nie mam zielonego pojęcia jak to odbywa się na DP i kto się tym zajmuje. I czy w ogóle ktoś, czy może zgłoszenia lecą tylko do redakcji, może tylko do autora, nie wiem.
Ale coś takiego skutecznie zniechęca ludzi do pisania komentarzy, a może nawet odwiedzania strony. Ja w każdym razie unikam miejsc, gdzie takie rzeczy są tolerowane w stosunku do kogokolwiek.

6 polubień

Jednocześnie promuje swoje "wypociny"innym tego typu delikwentom, sugerując bezkarność.

Proponuję, aby więcej osób miało moderatora na forum czy na portalu.

Po tym jaka w ostatnich czasach stała się społeczność portalu strach dać większe uprawnienia praktycznie komukolwiek. Ciągle jakieś kłótnie, wojny, zaczepki itp. Osoby które będą miały większą władze będą mogły wykorzystać ją w dyskusjach idących nie po ich myśli.

Gdybyśmy chcieli moderować komentarze do sensownego poziomu, szczególnie pod najbardziej aktywnymi tematami to połowa z nich musiałaby zniknąć a firmie jest to nie na rękę.

2 polubienia

Przecież były tutaj tematy o wykorzystaniu moderowania w blogach. Były usuwane komentarze krytyczne nie mające charakteru obraźliwego. Uprawnienia były rozdane, tylko chodzi o prywatne korzystanie.

Blog to nie portal, blog jest “prywatną przestrzenią” danego autora i nigdy nie powinien być oceniany przez pryzmat forum/portalu.

Sam już wiele razy zostałem skasowany bo “prawda w oczy kole” ale to wola autora bo ma takie prawa.

1 polubienie

Moderatorzy bloga usunęli Tobie jakiś wpis?

Oczywiście :slight_smile:

EDIT
Przepraszam, źle. Zostało usunięte opublikowanie. Sam wpis był jako wersja nieopublikowana.

Wyjaśnij proszę, bo nie do końca jest dla mnie jasne o co chodzi :slight_smile:

Był sobie wpis, który nie spodobał się moderacji - nie dziwię im się.

Wpis opublikowałem, ale po chwili dostałem informację, że został status zmieniony z “opublikowany” na “wersja robocza”.

Przy okazji znów pojawił się stary błąd !

Czyli nic nie usunęli?

Nie, nie usunęli. Dlatego szybko zedytowałem swoją wypowiedź.
Czyli reasumując mój blog nie jest moim blogiem :stuck_out_tongue:

Moim zdaniem masz jakiegoś buga w algorytmie wnioskowania :stuck_out_tongue_winking_eye:
ps. to zedytuj jeszcze i #33.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.