Nintendo WII - przeróbka a gwarancja?


(klaudek1974) #1

Witam!Mam pytanie dotyczące tej aukcji ; http://allegro.pl/show_item.php?item=1294226806

Według mnie to chyba już po gwarancji? :o A wy co myślicie? Jak są przerabiane takie konsole? I jakbym zdecydował się na zakup tej to na co zwrócić uwagę? #-o

Dziękuję i pozdrawiam! :slight_smile:


(pakierhakierxd) #2

no wiadomo że po gwarancji jak przerabiana


(Skulim Ka) #3

za bardzo się nie rozwodząc... jeśli wiijok jest przerobiony softem gwarancja powinna być. najlepiej jeśli sprzedający posiada (jeśli mówimy o przeróbce softem) zrzut nand sprzed przeróbki:).

jeśli przeróbka hardwerowa - po gwarancji.


(klaudek1974) #4

na czym polega przeróbka hardwerowa?

Osoba sprzedająca napisała mi tyle cytuję; Gwarancja wii dalej obejmuje. Przeróbka była robiona przez osobę, od której była zakupiona konsola. Zakupiona była w sklepie.


(Bartolini234) #5

Przeróbka hardware'owa-czyli przeróbka polegająca na odpowiednim "zmodyfikowaniu" podzespołów,dzięki czemu zwykle można uruchamiać nielegalne oprogramowanie,właśnie dlatego taka przeróbka powoduje utratę gwarancji.


(Villy) #6

jestem posiadaczem wii, i nie ma potrzeby przerabiania wii, jeśli nie w celu uruchomieniu pirackiej gry, tak więc osobiście nie ładowałbym się w modyfikowane konsole wii w "100%" sprawne, jesli nie przyjdzie już uszkodzona to niebawem ulegnie uszkodzeniu, ciekaw jestem też powodu sprzedaży takiej konsoli... krótko mówiąc omijaj ten shit szerokim łukiem :slight_smile:

doinwestuj pare groszy więcej i kup sprawną konsole bez modyfikacji