Nintendo Wii

■■■ is Wii?: http://www.moloch.foxnet.pl/wiicenter/i … e=newpage2

Od pewnego czasu obserwuje ta konsole i coraz poważniej myślę o jej zakupie.

Mocą, co prawda, mocno odstaje od PS3 czy X360, ale ma rewolucyjny kontroler. Doznania przy graniu w gry FPP (Metroid Prime) na tym dziwadle musza być czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Na Wii ukaże sie także PES, który będzie chyba dość porządnie zmodyfikowany w stosunku do wersji na PC/PS/X.

Dodatkowym atutem jest niewygórowana cena (999pln).

A co Państwo sadza na temat? Ktoś zamierza kupić

Fajna konsolka, Nitendo jak zwykle wymyślił coś extra ;D dzięki temu padowi ©edzie można świetnie pogrywać w gry w których się używa mieczyków ;] Wreszcie będzie można ciąć ludzi w kratkę :smiley:

Wii tak jak to napisał FXJ jest nową konolka Nintendo. Wydaje mi sie ze Nintendo che powrócic na rynek w wielkim stylu, ale co z tego wyjdze nikt tego nie wie. Poki co na rynku króluje PS i wątpie zeby cos to zmieniło jawet X360:) Ja osobiscie kupiłbym PS3 wiem ze cena jest strasznie wysoka ale na pewno bedzie warto, po tym jak ma wygladać MGS4, Tekken 6 albo Final Fantasy XIII :slight_smile:

E tam takie redendery to na każdej konsoli ładnie wyglądają :stuck_out_tongue:

największą obawą w PS3 jest ten nowy laser BR :?

zapewne większość osób wie oco chodzi, lasery w PSX i PS2 padały jak muchy :?

a wracająć do tematu

Wii napewno ma w sobie coś czego nie ma konkurencja a mianowicie pewność że jak kupisz gre za 250zł to nie będzie to jakiś gniot tylko naprawde dobra gra warta tych pieniędzy :smiley:

łe tam moc śmoc :wink:

Dreamcast też był słabszy pod względem mocy w porównaniu do PS2 czy X-Box’a ale wychodziły na niego naprawde Przepiękne i BARDZO dobre gry,więc z czystym sumieniem moge powiedzieć że jak chcesz dobrze się bawić to kup Wii lub X360, ba na PS3 widze stare tytuły z nowymi numerkami, czarnymi chmurami nad laserem, każdy powie że im więcej się wychwala nie pokazując kąkretnych rzeczy tym większy zaczyna się robiż z tego kanał.