Nis 2005

co to znaczy ?:

gghhg3bv.th.jpg

robiłem dzisiaj formata, i nie moge zainstalowac tego nis , znaczy zainstaluje ale wywala takie błędy i nie da się włączyć ochrony przed włamaniami, dlaczego?

Postąpiłeś zgodnie z instrukcją?

Czyli odinstalowałeś i zainstalowałeś NIS ponownie?

moze musisz zarejestrowac program?

mysle iz popelniles jakis blad w instalacji…zrob tak jak jest napisane…jesli pojawi sie ponownie po wlaczenie NIS pezeinstaluj

Pozdrawiam,

Postępowałeś według wskazówek z komunikatu ??

Poszukaj na stronach symanteca narzędzia do usuwania produktów symanteca bo w normalny sposób trudno je całkiem wywalić z systemu i zainstaluj program ponownie.

Zostaje Ci jeszcze kontakt z pomocą techniczną programu.

http://www.symantec.pl/region/pl/techsu … _list.html

tak, na dodatek miała się automatycznie wyłączyć zapora systemowa, i się nie wyłączyła i nie da sie jej wyłaczyc,

od razu po instace zarejestrowałem program przez neta

już instaluje z 5 raz i nic, to samo :confused:

Nie trzeba :slight_smile:

Z tego co wiem, instalka NIS’a 2005, ma w sobie opcje całkowitego usuwania pakietu.

wierze ze masz oryginalny klucz bo jesli nie no to to moze wlasni powodowac problem

dobra juz sie uporałem, niedojze że po odinstalowaniu przeczyściłem rejestr easy cleanerem to i tak kupe jeszcze zostało wpisów nortona, niby sie odinstalowuje ale wszystko zostaje, usunąłem ręcznie wszytskie foldery symanteca, całkowicie rejestr recznie przeczyściłem , wszystkie symanteca wywaliłem, zrobiłem restart kompa i zainstalowałem i nie ma narazie problemów