Nis 2005

(La Verdad) #1

co to znaczy ?:

gghhg3bv.th.jpg

robiłem dzisiaj formata, i nie moge zainstalowac tego nis , znaczy zainstaluje ale wywala takie błędy i nie da się włączyć ochrony przed włamaniami, dlaczego?

(system) #2

Postąpiłeś zgodnie z instrukcją?

Czyli odinstalowałeś i zainstalowałeś NIS ponownie?

(Bary1986) #3

moze musisz zarejestrowac program?

mysle iz popelniles jakis blad w instalacji...zrob tak jak jest napisane...jesli pojawi sie ponownie po wlaczenie NIS pezeinstaluj

Pozdrawiam,

(fiesta) #4

Postępowałeś według wskazówek z komunikatu ??

Poszukaj na stronach symanteca narzędzia do usuwania produktów symanteca bo w normalny sposób trudno je całkiem wywalić z systemu i zainstaluj program ponownie.

Zostaje Ci jeszcze kontakt z pomocą techniczną programu.

http://www.symantec.pl/region/pl/techsu ... _list.html

(La Verdad) #5

tak, na dodatek miała się automatycznie wyłączyć zapora systemowa, i się nie wyłączyła i nie da sie jej wyłaczyc,

od razu po instace zarejestrowałem program przez neta

już instaluje z 5 raz i nic, to samo :confused:

(Damian) #6

Nie trzeba :slight_smile:

Z tego co wiem, instalka NIS'a 2005, ma w sobie opcje całkowitego usuwania pakietu.

(Bary1986) #7

wierze ze masz oryginalny klucz bo jesli nie no to to moze wlasni powodowac problem

(fiesta) #8

(La Verdad) #9

dobra juz sie uporałem, niedojze że po odinstalowaniu przeczyściłem rejestr easy cleanerem to i tak kupe jeszcze zostało wpisów nortona, niby sie odinstalowuje ale wszystko zostaje, usunąłem ręcznie wszytskie foldery symanteca, całkowicie rejestr recznie przeczyściłem , wszystkie symanteca wywaliłem, zrobiłem restart kompa i zainstalowałem i nie ma narazie problemów