NIS 2010 - błąd instalacji

Witam,

Odinstalowałem NIS 2009 i chciałem zainstalować wersję 2010 pobraną z wortalu.

Po odpaleniu instalki wyskakuje: gallery/image_page.php?album_id=20&image_id=1917

I o co mu chodzi? przechodziłem do tej strony technicznej i tam instaluje kontrolke do IE, uruchamia się to narzędzie, któro wywala, że nic nie pomoże.

usuń resztki po nis09. Użyj ccleanera, ręcznie usuń pozostałe foldery i dla pewności można ręcznie usunąć wpisy w rejestrze. (regedit=>wyszukaj=>norton, symantec itd) to co wynajdzie to usuń.

Jeżeli porady kolegi nie zadziałają to spróbuj zainstalować NIS 2009,jeżeli się uda to rozpocznij instalację NIS 2010, w nim masz Norton Removal Tool,który automatycznie odinstaluje starszą wersję,poprosi o restart i zainstaluje wersję 2010,Symantec dopracował swoje produkty i aktualizacja przeprowadzona w sposób jaki podałem przebiega bezproblemowo.

P.S.jeżeli po restarcie instalator nie ruszy automatycznie to uruchom go ręcznie.

Ewentualnie zastosuj od razu Norton removal tool.

Niestety, żaden sposób nie pomaga, przeinstalowałem nawet system i wyskakuje okienko: “inna instalacja jest już w toku” a nic nie instaluję w tym czasie.

Niestety, żaden sposób nie pomaga, przeinstalowałem nawet system i wyskakuje okienko: “inna instalacja jest już w toku” a nic nie instaluję w tym czasie.

Poszukaj rozwiązania na oficjalnym forum Symantec: http://community.norton.com/norton/

Spróbuj może zainstalować angielską wersję programu.