NIS 2010 - błąd instalacji


(Piotrek_20) #1

Witam,

Odinstalowałem NIS 2009 i chciałem zainstalować wersję 2010 pobraną z wortalu.

Po odpaleniu instalki wyskakuje: gallery/image_page.php?album_id=20&image_id=1917

I o co mu chodzi? przechodziłem do tej strony technicznej i tam instaluje kontrolke do IE, uruchamia się to narzędzie, któro wywala, że nic nie pomoże.


(Przemekbaranowski) #2

usuń resztki po nis09. Użyj ccleanera, ręcznie usuń pozostałe foldery i dla pewności można ręcznie usunąć wpisy w rejestrze. (regedit=>wyszukaj=>norton, symantec itd) to co wynajdzie to usuń.


(Semtex) #3

Jeżeli porady kolegi nie zadziałają to spróbuj zainstalować NIS 2009,jeżeli się uda to rozpocznij instalację NIS 2010, w nim masz Norton Removal Tool,który automatycznie odinstaluje starszą wersję,poprosi o restart i zainstaluje wersję 2010,Symantec dopracował swoje produkty i aktualizacja przeprowadzona w sposób jaki podałem przebiega bezproblemowo.

P.S.jeżeli po restarcie instalator nie ruszy automatycznie to uruchom go ręcznie.

Ewentualnie zastosuj od razu Norton removal tool.


(Piotrek_20) #4

Niestety, żaden sposób nie pomaga, przeinstalowałem nawet system i wyskakuje okienko: "inna instalacja jest już w toku" a nic nie instaluję w tym czasie.


(Piotrek_20) #5

Niestety, żaden sposób nie pomaga, przeinstalowałem nawet system i wyskakuje okienko: "inna instalacja jest już w toku" a nic nie instaluję w tym czasie.


(przemekKK) #6

Poszukaj rozwiązania na oficjalnym forum Symantec: http://community.norton.com/norton/

Spróbuj może zainstalować angielską wersję programu.