NIS 2010 pełna wersja za darmo

Znalazłem pełną wersję NIS 2010 za darmo na 90 dni http://www.symantecstore.com/dr/sat1/ec_main.entry25?page=INGNISdownload&client=Symantec&sid=37771&CID=321832&CUR=840&DSP=&PGRP=0&ABCODE=&CACHE_ID=321832 tylko, że to jest wersja angielska, a czy ktoś wie czy jest możliwość zmiany języka na Polski?

Ja bym to zrobił tak:pobrałbym tą angielską wersję i zainstalował,aktywował online,prawdopodobnie będziesz musiał założyć konto Notron Account,następnie jeżeli będziesz już miał 90 dni subskrypcji zrób restart,następnie pobierz NIS 2010 PL,uruchom instalator,wykryje on że masz zainstalowaną inną wersję,zaproponuje odinstalowanie,wyraź zgodę (troszkę to trwa),następnie będziesz musiał zrobić restart,po nim instalator powinien ruszyć automatycznie,jeżeli nie zrób to ręcznie.Powinna zostać wykryta Twoja ważna subskrypcja na 90 dni,jeżeli nie to wyciągniesz klucz z konta Norton.Sam Symantec dopuszcza instalowanie innych wersji na kluczach przypisanych do np.wersji Angielskiej,pytałem o to “Obsługę Klienta Symantec Polska”.

Trochę to skomplikowane, ale spróbuję :slight_smile:

Zapomniałem dodać że może od razu dostaniesz klucz w mailu to instaluj wersję PL na tym kluczu,bez zabaw z różnymi wersjami językowymi.

To jest specjalna wersja bez żadnego klucza więc twoja metoda nie zadziała… :?

A próbowałeś chociaż?

Już jest wszystko ok dzięki. :smiley: